Jump to content


Kaset Dekovi


ScepanBG

Recommended Posts

On 1/5/2017 at 4:06, aiwa said:

Video sam skoro taj dek na kupujemprodajem posle aukcije na Limundu,mislim da je trazeno 250 evra bez drvenih obloga.E sad da li je isti primerak to ne znam.

Link to comment
Share on other sites

On 1/5/2017 at 16:04, Retro-Man said:

Evo prinove u mojoj Kolekciji, Radi se o Dualovom deku C-846, neču ništa o njemu pisati jer ga je Zoki testirao i odlično opisao. Kako več imam C-844 odavno mi je bila želja nabaviti C-846, taj  model baš nije česta pojava po oglasima ali i ovaj puta sudbina je učinila svoje.

Evo par slika

DSC03837.jpggif image hosting

DSC03838.jpgimagen

DSC03839.jpgimage hosting over 10mb

DSC03840.jpg[/urDSC03841.jpghow to print screen on pcl]how to take screenshots

 

Retro cestitam na prelepoj prinovi! :thumbsup2 Testiran je 4/1985 godine u Stereo-u,kostao je 1100 dm.Dok su u Stereoplay-u stavili cenu od 1150 dm.Bio je odlicno ocenjen u Stereo-u.Neka te dugovecno sluzi ! :cheers

Link to comment
Share on other sites

47 minuta ranije, ScepanBG said:

Retro cestitam na prelepoj prinovi!  Testiran je 4/1985 godine u Stereo-u,kostao je 1100 dm.Dok su u Stereoplay-u stavili cenu od 1150 dm.Bio je odlicno ocenjen u Stereo-u.Neka te dugovecno sluzi ! 

И Ја сам се поновио.   :irv:

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, ScepanBG said:

Retro cestitam na prelepoj prinovi! :thumbsup2 Testiran je 4/1985 godine u Stereo-u,kostao je 1100 dm.Dok su u Stereoplay-u stavili cenu od 1150 dm.Bio je odlicno ocenjen u Stereo-u.Neka te dugovecno sluzi ! :cheers

Scepane hvala :thumbsup2, nisam ni sumljao kako neču saznati od kada je i tko ga je testirao te kako je prošao u rang listi, pozdrav enciklopedio naša.:)

 

Link to comment
Share on other sites

Ston jako lepa prinova :thumbsup2 ,odlican kaset dek.A i boja je po tvom ukusu.Imao sam ga devedesetih.Kostao je nekad 2250 dm.Neka te dugo i verno sluzi.

Bio je na kupujemprodajem jedan H/K CD 491 pre Nove godine i pritom je napisano da je moguca zamena za meso zbog novogodisnjih praznika :) Mislim da je bilo napisano da ima problem sa led diodama ili neki drugi problem.Jako kratko je oglas bio na KP.Ne znam da li si video taj oglas?

Link to comment
Share on other sites

2 minuta ranije, Retro-Man said:

U načelu je moj samo moram dogovoriti prijevoz, radi se o Sansujiu SC-5100, na žalost nije troglavi ali moji resiveri iz G serije več odavno plaču za ovim dekovskim bratom u srebrnoj boji.

Slika je sa neta, kad stigne poslikat ču ga.

sansui_stereo_cassette_deck_sc_5100_slikfree uploader

Prelep kaset dek! Imao sam priliku davno da ga uzmem,ali nisam uspeo sa prodavcem da se dogovorim.

Link to comment
Share on other sites

4 sati ranije, ScepanBG said:

Retro Man koliko sad imas kaset dekova ukupno?

Scepane zar hočeš da dežurno vozilo Osiječke Psihijatrije nočas ima posla:)

Šalim se, prije velike revizije prošlog prolječa bilo ih je preko 250 sada onako ugrubo 100-120 koji su potpuno ispravni i par desetaka koji čekaju nekakav vid servisa. Želio bih da kroz određeno vrijeme svedem to na par desetaka probranih. Nimalo laka zadača jer uz dekove u kolekciji imam po nekoliko desetaka resivera, pojačala, tjunera , cd plejera, zvučnika i ostalog sve u svemu , uh nesmijem napisati cifru je ču sam otiči u ludnicu. Eh da mi još prostora nebih ja imao samo to sitno:screwy:)

 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Pozdrav svima, izvinjavam se sto je ovaj post malo "off topic" ali bolje da pitam ovde jer verujem da neko sigurno ima odgovor, nego da otvaram novu temu u pocetnickim pitanjima. Interesuje me kako i cime se mogu cistiti glave i pinc roler, a da to nije putem cassette cleaner-a i neke specijalne tecnosti (koja se malo teze nabavlja)? Dakle, alternativne metode me zanimaju, ako postoje uopste.

Hvala unapred.

Link to comment
Share on other sites

Acazar meni su displeji iz tih serija JVC-a jedni od najljepših. Oni koji mi još miluju oči su svakako displeji Aiwa AD-F990, 770, Hitachi D-2200M i DE-99, Technicsove starije serje kao RS-M275, 270, 253, Alpine AL-55-80  itd, naravno ima još ljepih dekova ali jedan još moram izdvojiti Nakamichi 680ZX kako on ganja pikove to je lijek za dioptriju.:)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...