Jump to content


Kaset Dekovi


ScepanBG

Recommended Posts

8 sati ranije, 空也 said:

@shon3i

Moj dek (SONY TC-K990ES) ima kvarc. :)

Ako se do sada nisi snašao, mogu ja da ti to snimim.

Taman sam hteo da kontaktiram Vladu, ali posto je kvarc u pitanju, pametnije je da se to odradi na kvarcnom decku.

Hvala

EDIT: taman sam hteo da vam posaljem poruku da se dogovorimo, medjutim dobijam poruku da ne mozete primiti poruku.

 

Link to comment
Share on other sites

Aj kad  se vec pomenuo Sony tck 990 es , pita drugar  koji ima isti  deck sta moze da bude u pitanji i da li je ozbiljan kvar u pitanju . Na deck - u ne moze da se kalibrise i upuca  kaseta pre snimanja  a dok ide snimanje tada moze da se radi kalibracija i podesava nivo snimanja , bias , itd

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
On 11/21/2016 at 23:58, suca77 said:

Aj kad  se vec pomenuo Sony tck 990 es , pita drugar  koji ima isti  deck sta moze da bude u pitanji i da li je ozbiljan kvar u pitanju . Na deck - u ne moze da se kalibrise i upuca  kaseta pre snimanja  a dok ide snimanje tada moze da se radi kalibracija i podesava nivo snimanja , bias , itd

to nije kvar nego je to tako izmisljeno kako kod manuelnog tako i kod auto kalibracije

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ovo moram da objavim.Zelim na ovaj nacin da se javno zahvalim ZoranuBG na dekovskom poklonu :cheers

Dobio sam poklon za Novu Godinu od naseg istaknutog clana foruma i coveka koji je najzasluzniji sto dekovi jos uvek traju kod nas zahvaljujuci svojim testovima ZoranaBG :xmas  .Prvo mi je dao dek da ga malo slusam,a kad sam mu rekao da mi se dek svidja odlucio je da mi pokloni dek :cheers   .A dek je odlican troglavi Onkyo TA-2360 :thumbsup2 Zoki Hvala ti puno,ziv bio i Bog ti dao da imas svaki dek koji pozelis!!! :cheers

Onkyo i Denon dekovi 002.JPG

Onkyo i Denon dekovi 003.JPG

Onkyo i Denon dekovi 005.JPG

Onkyo i Denon dekovi 004.JPG

Link to comment
Share on other sites

10 sati ranije, ScepanBG said:

Ovo moram da objavim.Zelim na ovaj nacin da se javno zahvalim ZoranuBG na dekovskom poklonu :cheers

Dobio sam poklon za Novu Godinu od naseg istaknutog clana foruma i coveka koji je najzasluzniji sto dekovi jos uvek traju kod nas zahvaljujuci svojim testovima ZoranaBG :xmas  .Prvo mi je dao dek da ga malo slusam,a kad sam mu rekao da mi se dek svidja odlucio je da mi pokloni dek :cheers   .A dek je odlican troglavi Onkyo TA-2360 :thumbsup2 Zoki Hvala ti puno,ziv bio i Bog ti dao da imas svaki dek koji pozelis!!! :cheers

 

 

 

 

svaka cast ! lepo je znati o ovakvim desavanjima...

:cheers

Link to comment
Share on other sites

Scepane znam kako ti je jer sam i sam osijetio dobrotu i širinu duše našeg Zokija :klanjanje

Neka te dobro služi i neka te obraduje svaki put kad zatreper svojim ledicama.:)

 Meni je došao u kolekciju jedan prekrasan Kenwood KX-600, imao sam ga davno u cijelom kompletu ali sve ovo vrijeme jednostavno nisam naletio na njega. Zaista sam smanjio količinu dekova pogotovo dvoglavaša ali nekima jednostavno ne mogu odoljeti.

Slika je sa neta jer jednostavno nisam ga stigao poslikati :wave2

PS. tebi i tvojoj obitelji kao i svim ljudima i dekofilima dobre volje sve najbolje u novoj 2017.

image.jpgadult photo sharing

 

Link to comment
Share on other sites

On Friday, December 30, 2016 at 21:06, ScepanBG said:

Ovo moram da objavim.Zelim na ovaj nacin da se javno zahvalim ZoranuBG na dekovskom poklonu :cheers

Dobio sam poklon za Novu Godinu od naseg istaknutog clana foruma i coveka koji je najzasluzniji sto dekovi jos uvek traju kod nas zahvaljujuci svojim testovima ZoranaBG :xmas  .Prvo mi je dao dek da ga malo slusam,a kad sam mu rekao da mi se dek svidja odlucio je da mi pokloni dek :cheers   .A dek je odlican troglavi Onkyo TA-2360 :thumbsup2 Zoki Hvala ti puno,ziv bio i Bog ti dao da imas svaki dek koji pozelis!!! :cheers

Onkyo i Denon dekovi 002.JPG

Onkyo i Denon dekovi 003.JPG

Onkyo i Denon dekovi 005.JPG

Onkyo i Denon dekovi 004.JPG

Leeeep je ko lutkica . Uzivaj Scepo , zasluzio si . 

ZOKI institucija :)

Deckofilima posebno ,

Sretna Nova  2017 ta Godina !!!!! 

Link to comment
Share on other sites

Evo prinove u mojoj Kolekciji, Radi se o Dualovom deku C-846, neču ništa o njemu pisati jer ga je Zoki testirao i odlično opisao. Kako več imam C-844 odavno mi je bila želja nabaviti C-846, taj  model baš nije česta pojava po oglasima ali i ovaj puta sudbina je učinila svoje.

Evo par slika

DSC03837.jpggif image hosting

DSC03838.jpgimagen

DSC03839.jpgimage hosting over 10mb

DSC03840.jpg[/urDSC03841.jpghow to print screen on pcl]how to take screenshots

 

Link to comment
Share on other sites

Ево и Ја се понових, ипак Деда Мраз постоји. Ма шалим се купљен је са КП-а и плаћен поштено.

Прелеп дек овако на изглед, исправан је али ипак му треба један озбиљнији третман ал' то отом потом.

Веома добро очуван овако споља гледано. Ево и пар слика.

1z4d01e.jpg

2uiays3.jpg

106yhsn.jpg

293f0n5.jpg

34g7edi.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...