Jump to content


Kaset Dekovi


ScepanBG

Recommended Posts

245 imam pa me zanima da li se b48r cuje makar blizu kao on.Takodje me zanima da lima pouzdanu mehaniku kao b78r? Znam da je slabiji model a slabiji modeli znaju da imaju i slabiju mehaniku sto se u ostalom odrazava i zvucni opseg... a i treba cesce nosati  ljubimca kod majstora

Svakako imam nameru da snimam na m253x jer ce se bolje cuti nego njegovi snimci(48r)

Link to comment
Share on other sites

7 sati ranije, vlado78 said:

Takodje me zanima da lima pouzdanu mehaniku kao b78r? 

Те две механике су бар 85% исте а што се тиче поузданости зависи колико се користи али мислим да су дуготрајне. Наравно гумице су потрошни материјал.

Link to comment
Share on other sites

3 sati ranije, ZoranBG said:

Svaka cast Zorane na opisu,ja sam jedan od veoma zadovoljnih vlasnika ovoga deka,i meni bolji ne treba.Uostalom u nekoj od prethodnih tema sam imao malu "avanturu" sa ovim dekom prilikom kupovine,ali je na moje veliko zadovoljstvo uspesno reseno.

http://www.hi-files.com/forum/index.php?/topic/29174-nakamichi-bx-300e/#comment-606501

 

 

Link to comment
Share on other sites

Hvala drugari. Jeste, BX300 je dovoljan u potpunosti za sve, sem za neizlecivo bolesne od dekofilije :)

 

1 sat ranije, Aoxomoxoa said:

Sve najlepse o tekstovima,ali nikako da odrzis obecanje za recenziju Tandberg tcd 3014 (vise puta obecano):wave2

Ne mogu... jos nisam stigao da ga sredim. A, iskreno, ne znam da li cu u sledecih par meseci.

Link to comment
Share on other sites

Imao sam bx300 kao svoj poslednji dek.Pravo uzivanje je čitanje teksta.Dek je imao izuzetan audiofilski zvuk,nijedan koji sam probao nije mu ni blizu bio zvučno.Reprodukcija mu je bila neverovatna.Bio sam u prilici da direktno probam snimak sa jednog dvoglavog akai-ja na akai-ju pa da potom kassetu prebacim u Nak.Neverovatna razlika,kao da At95 zamenis vrhunskim MC-om.Da ne poverujes sta sve ima na traci,a dek nije u stanju da reprodukuje

Link to comment
Share on other sites

Ih Zoki, što bi rekao jedan moj drugar "Ti kad ga čoveku osladiš.." :lol:

Nikad nisam imao ovako dobru makinu (moj davni dvoglavi TEAC V-580 bio je daleko od ovoga), ali teško je ostati imun na ovakvu hifi "zaostavštinu" :wub:

P.S. Kad smo kod Aiwe, sećam se da su krajem 80-ih i početkom 90-ih imali odlične walkman-e.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...