Jump to content


Kaset Dekovi


ScepanBG

Recommended Posts

Zahvaljujem na odgovoru, prenosim drugaru.bx 300 za 100e deluje bas jeftino, imao sam tu spravu i znam da je izvanredna sprava.Video sam da je jedan primerak na UK forumu otisao odmah za 175 funti sto je 250E.Kad se samo setim kako je samo bio odradjen deo za sluske ozbiljno pored svega ostalog ta cena od 100E je smesna.Doduse i vreme dekova je davno proslo pa je kupaca malo,ne mož' danas nista lako da se proda.

Link to comment
Share on other sites

100 evra za bx 300 e je zaista povoljna cena,ali cisto sumnjam da ce se u extra stanju ponovo pojaviti po toj ceni.BX 300 vredi bar 150 evra,a vredi i vise kad pogledate za koliko se prodaju drugi Nakamichi troglavi modeli.Naravno,ovo je samo moje misljenje.

Link to comment
Share on other sites

Da ne otvaram novu temu, zanima me gde bih mogao da odnesem svog Nakamichi Dragona U Beogradu da se prekontrolise i po potrebi kalibrise?

Da li je clan foruma ZoranBG jos aktivan?

Ako neko slucajno ima njegov kontak neka mi prosledi na PM.

Zoki više nažalost nije na forumu.

Dek nosi u servis Imperijal, kod Miše Lukića. Za detalje kontaktiraj me porukom.

Link to comment
Share on other sites

Å to se 125-ce tiÄe ,njegov snimak je bio bolji od većine Aiwinih troglavih dekova ,tipa 910,880,850,950. ÄŒak je i od Sony-a 808.Jedini koji je imao bolji snimak je pioneer 910.  Sa druge strane njegov snimak je jedino Pioneer 959 i 910 reprodukovao kao Å¡to treba.

Link to comment
Share on other sites

Å ta ću kada je tako. A trebalo bi i njegov prijatelj Alti da ovo proÄita,poÅ¡to ga je ubedio da je Sony jedina firma na svetu!

Ako pricate o nekadasnjem Arnoldovom K808ES...jasno mi je. On je bio detoniran. Sredjivanje tog deka je bila ....samo kad se setim.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...