Jump to content


Kaset Dekovi


ScepanBG

Recommended Posts

Zahvaljujem Sport Billy za odgovor i neke  utiske  o tom ureÄ‘aju .Imao sam ja dosta ureÄ‘aja no evo doÅ¡ao nenadano u moje ruke

pa reko da pitam prije nego  nego ispuÅ¡em praÅ¡inu s njega jer nije dugo radio pa će mu trebati Äišćenje  a i izmjena gumice .

Potražit ću taj tekst koji mi sugerirate možda saznam joÅ¡ neÅ¡to interesantno a možda i  jel problem zamjene gumica koliko vidim ima dvije

Link to comment
Share on other sites

@ Jugde

 

Uz svo poÅ¡tovanje, ali izjava da je BX300 "niÅ¡ta posebno,zvuÄno onako" je krajnje neozbiljna !

Npr. testirajte RS-M95 i BX 300 i sve će Vam biti jasno ! :thumbsup2

Zden, o njemu je pisao kolega Aleks u temi "Nakamichi ZX-7". To je najbolji Nakamichi (uloženo/dobijeno).

Za mene je veliko iznenaÄ‘enje "Denon DRM800". Zaista odliÄan dek, a nije ni skup. :wave2

Može li link na tu temu  jer tražilica ne daje  nikakve rezultate tj. NE radi   a pod aleks  nema te teme oÄto je netko drugi autor

Link to comment
Share on other sites

Može li link na tu temu  jer tražilica ne daje  nikakve rezultate tj. NE radi  

 

Очигледно је да Ñи нов на форуму!

 

http://www.hi-files.com/forum/index.php?/topic/6428-nakamichi-zx-7/

 

Ðакон Ñељења нема Ñлика.

Link to comment
Share on other sites

Очигледно је да Ñи нов на форуму!

 

http://www.hi-files.com/forum/index.php?/topic/6428-nakamichi-zx-7/

 

Ðакон Ñељења нема Ñлика.

Pa vidi se po  koliÄini postova  da sam nov na ovom forumu a ako postoje neki detalji koje bi trbao znati molim upute  , obiÄajeno je da kad postoji tražilica ona i daje neke rezultate ili ja grijeÅ¡im u nećem .

u svakom sluÄaju hvala za link .

Link to comment
Share on other sites

ÄŒeka  se gumica idlera    a nudi mi se jedan 150bx  pa neznam bi li pasao idler od njega jer je taj  nespravne elektronike

a nije mi u vidnom polju  da mogu odÅ¡acati jel to   isto a Äitao sam negdje da su neki neto kombinirali  no ti oÄito nisu na forumu Äesto

Link to comment
Share on other sites

Sankyo mehanika koja je u Nak BX seriji ima identiÄne idlere (BX1/2,100,125,150,300). Na kasnijim modelima je idler zamenjen zupÄanikom...

Zden, ako taj BX150 ima "gear upgrade" onda super, reÅ¡ili ste problem za sva vremena, jer se umesto idlera koristi zupÄanik. Ali to nekako morate da proverite sa prodavcem. ;-)

O tome su pisale kolege ZoranBG i Alex67.

Link to comment
Share on other sites

Гре'ота не Ñредити га, једино појурити неки као дононор.

Bavim se njime vec nekoliko dana, neko ga je pre mene "operisao", ali srecom je proradio OK.

Nisam optimista da cu naci ovaj model rasturen.

Link to comment
Share on other sites

Јел диÑплеј неиÑправан или диÑплеј драјвер?

Displey je OK. Naponi su 21 volt kod ispravne strane. Kod druge su reda 0,2=0,5 volti. Ako se dovede 21 volt , onda se pale i te diode.

Koliko sam uspeo da ispitam, zicani vodovi su OK.  Mislim da je Ic.

Link to comment
Share on other sites

Sankyo mehanika koja je u Nak BX seriji ima identiÄne idlere (BX1/2,100,125,150,300). Na kasnijim modelima je idler zamenjen zupÄanikom...

Zden, ako taj BX150 ima "gear upgrade" onda super, reÅ¡ili ste problem za sva vremena, jer se umesto idlera koristi zupÄanik. Ali to nekako morate da proverite sa prodavcem. ;-)

O tome su pisale kolege ZoranBG i Alex67.

Hvala za info otići ću  dva vijka nisu problem  za skinut i provjeriti  joÅ¡ ako neki motor paÅ¡e  super

tanx

Link to comment
Share on other sites

Displey je OK. Naponi su 21 volt kod ispravne strane. Kod druge su reda 0,2=0,5 volti. Ako se dovede 21 volt , onda se pale i te diode.

Koliko sam uspeo da ispitam, zicani vodovi su OK.  Mislim da je Ic.

Displej radi,ali mono, spojio sam sa24 zice levi i desni niz pinova. Oba kanala sijaju ko mesec zut :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...