Jump to content


Kaset Dekovi


ScepanBG

Recommended Posts

mpc83

 

Imati danas dek ili trakas, DAT treba biti totalno zaludjenik i voleti takve sprave. Moj ti je savet da batalis ako nisi siguran u sve to jer je potrebno jako puno ljubavi, ljubavi i ljubavi . 

tako je,ali se sve to duplo vrati kada uživaÅ¡ u tim ureÄ‘ajima iz proÅ¡losti,kad primjerice sluÅ¡aÅ¡ muziku i gledaÅ¡ kolutove na trakaÅ¡u  kako se okreću i sviraju,neko je jednom napisao-od toga samo je sex bolji..

Link to comment
Share on other sites

Ja npr. nikad ne bih menjao deck za trakaÅ¡a,toliko ga gotivim.Kad pustim deck da radi obuzme me neko emocionalno stanje,koje ne mogu baÅ¡ taÄno da opiÅ¡em,ali najpribližnije bi bilo:osetim neku toplinu u stomaku,pa zažmurim i vratim se u mislima u svoju mladost i uživam neko vreme u tom duhovnom stanju.Ma ne bih deck dao nizaÅ¡ta.

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav dekofili, srecna Vam nova godina i neka svi udomite po nesto sto ste duo zeleli :smile:

Imam kvar sa dekom i zelim da ga popravim ali sam se iscedio u nizu rodjendana i nove godine pa sam nazalost prinudjen da se rastanem sa ponecim.

 

Imam na prodaju daljinski upravljac za Aiwu ad-f850 u netaknutom stanju, ispravan 101% sa perfektnim poklopcem za baterije znaci sve ispravno u totalu a uz njega dajem i dve nove neotpakovane kasete Maxell XLII90 i Maxell UR90.

Ako se ne javi niko zainteresovan stavljam na kp, mislio sam da je lepo da prvo ponudim Vama, sve u cilju popravke pokvarenog deka koji me proganja :sad:

post-26397-0-58698700-1420200182_thumb.j

post-26397-0-59710700-1420200199_thumb.j

post-26397-0-22107700-1420200213_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav dekofili, srecna Vam nova godina i neka svi udomite po nesto sto ste duo zeleli :smile:

Imam kvar sa dekom i zelim da ga popravim ali sam se iscedio u nizu rodjendana i nove godine pa sam nazalost prinudjen da se rastanem sa ponecim.

 

Imam na prodaju daljinski upravljac za Aiwu ad-f850 u netaknutom stanju, ispravan 101% sa perfektnim poklopcem za baterije znaci sve ispravno u totalu a uz njega dajem i dve nove neotpakovane kasete Maxell XLII90 i Maxell UR90.

Ako se ne javi niko zainteresovan stavljam na kp, mislio sam da je lepo da prvo ponudim Vama, sve u cilju popravke pokvarenog deka koji me proganja :sad:

 

Srećna nova 2015...

 

A di je tu dek, odma da ti kažem ja dajem 10€ za sve to (naravno sa dekom) bez deka 100din....

Pa dek Sony TC-K990ES vredan je oko 50€ u ispravnom stanju. Da se doda kilo gvožđa je 20din, mani ove priÄe po e_bay-u, tamo oni bi i g***o prodali za 100€, ali za malo dok je ovaca biće i Å¡iÅ¡anja.

:wave2

 

Jel to hoćeš da kažeš da nisi potpuno zadovoljan sa tvojim Revoxom i Nakamichijem tj. da bi ipak uzeo neki drugi deck?

Kilo gvožđa 20din...

:wave2

Link to comment
Share on other sites

 

Srećna nova 2015...

 

A di je tu dek, odma da ti kažem ja dajem 10€ za sve to (naravno sa dekom) bez deka 100din....

Pa dek Sony TC-K990ES vredan je oko 50€ u ispravnom stanju. Da se doda kilo gvožđa je 20din, mani ove priÄe po e_bay-u, tamo oni bi i g***o prodali za 100€, ali za malo dok je ovaca biće i Å¡iÅ¡anja.

:wave2

 

-A di je tu dek, odma da ti kažem ja dajem 10€ za sve to (naravno sa dekom) bez deka 100din....

 

-ajde neka bude za 50 dinara da te ne oderem, a javi ako imas 850-ku za 10€ ja je uzimam ali da je kao moja-kao iz fabrike!

a moze i kasete, daj mi dve ovakve za nekih 20 dinara...

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav drugari.ja u zadnje vreme jako puno kasete snimam.Pitanje glasi.Da li ce se visoki tonovi na kaseti zeznuti tokom duzeg vremena ako ih ima vise ili manje nego na izvoru ili ti ako se biasom povecaju?Moje kasete imaju uglavnom za nijansu vise visokih nego izvor.Player mi je neutralnog zvuka pa mi se svidja kad na kaseti cujem malko vise visoke frekvencije.

Link to comment
Share on other sites

Da li ce se visoki tonovi na kaseti zeznuti tokom duzeg vremena ako ih ima vise ili manje nego na izvoru ili ti ako se biasom povecaju?

 

Временом прво што Ñтрада Ñу Ñнимљене више фреквенције.

Link to comment
Share on other sites

Znaci ako su malo jace nego u izvoru izgubice se pre visoke frekvencije ? 

Izgubice se svakako, koliko ce ti to znaciti kada se dogodi... Imam tdk sa60-90 ili maxell XLII60 i 90 snimane sredinom 80ih i 90ih i dan danas se cuju kao da su sada snimane.Nemam pojma na cemu su snimane ali je verovatno neki kvalitet u pitanju.Imam i od nekog lika iz Cantavira sto je pocetkov 90ih snimao na aiwama ad-f660 a kasete su Maxell udII60 i 90 i one jos zvuce perfekt.

Nadji dobre kasete i ne brigaj  :-)

Link to comment
Share on other sites

Izgubice se svakako, koliko ce ti to znaciti kada se dogodi... Imam tdk sa60-90 ili maxell XLII60 i 90 snimane sredinom 80ih i 90ih i dan danas se cuju kao da su sada snimane.Nemam pojma na cemu su snimane ali je verovatno neki kvalitet u pitanju.Imam i od nekog lika iz Cantavira sto je pocetkov 90ih snimao na aiwama ad-f660 a kasete su Maxell udII60 i 90 i one jos zvuce perfekt.

Nadji dobre kasete i ne brigaj   :smile:

Ma mene vise zanima da li ako ja biasom povecam visoke da se cuju jace nego u originalu sa izvora,da li to utice na vek trajanja visokih tonova na kaseti?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...