Jump to content


Kaset Dekovi


ScepanBG

Recommended Posts

nije to ništa novo te se i na ebay-u masovno radi ............

bitno je kod aukcija imati u glavi zadnju cijenu koje je neko voljan dati ( bez obzira na druge ponude ) i striktno se držati toga , jer kad navlakuša krene .....

ja tako radim , nešto mi se sviđa , recimo znam da je zadnje tri aukcije otišlo u prosjeku za 50e , 50e si odredim i to je to .................. , dobijem - dobro , ne dobijem - još bolje !

Link to comment
Share on other sites

Željno iÅ¡Äekujem formulu, siguran sam da će mnogima biti od koristi  :D

prva ruka : nešto blago poput deterdženta sa pranje suđa itd ....

nakun brisanja i sušenja uvijek kod marantza i pioneera ostanu mutni tragovi .....

na kraju na onu vatu okruglu koj se koristi za skidanje Å¡minke , jedna ili dvije kapi wd 40 , malo nek upije i lagano po prednjoj ploÄi

nakon togo ostane Äisto malo masnoće od wd 40 u tragovima , i to se skine onda Äistom krpom od pamuka , majice itd ....

tragovi nestanu i dobije Äisto lagani sjaj , ne prenapadno ...............

 

prva slika prije - druga poslije - isti deck !

post-29567-0-25428200-1371481470_thumb.j

post-29567-0-47342200-1371481528_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

prva ruka : nešto blago poput deterdženta sa pranje suđa itd ....

nakun brisanja i sušenja uvijek kod marantza i pioneera ostanu mutni tragovi .....

na kraju na onu vatu okruglu koj se koristi za skidanje Å¡minke , jedna ili dvije kapi wd 40 , malo nek upije i lagano po prednjoj ploÄi

nakon togo ostane Äisto malo masnoće od wd 40 u tragovima , i to se skine onda Äistom krpom od pamuka , majice itd ....

tragovi nestanu i dobije Äisto lagani sjaj , ne prenapadno ...............

 

prva slika prije - druga poslije - isti deck !

I za kraj--malo lepinjom od Äevapa za joÅ¡ neÅ¡ta malo extra masnoće i zavrÅ¡ni glanc...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...