Jump to content


Kaset Dekovi


ScepanBG

Recommended Posts

Deluje nesto cudno na toj glavi... mada ne mogu da sudim jer je fotka dosta losa. Najbolje bi bilo da covek moze da premesti celu mehaniku u drugi 680ZX i vidi da li je problem transporta ili ne, a onda trazi dalje, da li je glava, elektronika itd.

Link to comment
Share on other sites

:)),ja koliko widim fali bronza,kao okwir,oko dela na koji naleze traka.Na tom delu je kao kanal,koji je u cetwrtku,oko gore nawedenog dela...Wazi za Rec glawu,deo koji je podeljen sa dwe tanke linije,(siwe boje),i Play glawa,(siwa crta)...ispod liftera,gledano sa slike...Kwalitet glawe je 30,40%,kwalitetan...
Link to comment
Share on other sites

Mislim da su glave u dobrom stanju, i ja tu ne bih niÅ¡ta dirao...

 

Pozdrav :wave2

 

Ðаравно, без мерења индуктивноÑти не дирати и не мозгати превише.   :thumbsup2

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Da prijavim jedan neizdrž i kupovinu sa Limunda a od našeg drugara Safeta jedan GXC-740d. Desilo se to još pre tri nedelje ali sam imao neke druge preokupacije...

Kako je i prijavljeno, dek je malo muljao zvuk i imao nestabilnu brzinu. Ispostavilo se da je filcano kvaÄilo bukvalno "slepilo" i toÄkić za namotavanje kasete, onaj desni u kaseti je faktiÄki Äupao traku od desnog rolera i nakon razdvajanja filca i malo razrade sve radi 1/1. Dek lepo svira i lepo snima a i lepo je oÄuvan, stavio sam vrata od mog 760 koja su u malo boljem stanju a po izgledu su ista.

post-9727-0-37394100-1370283265_thumb.jp

 

Link to comment
Share on other sites

CT A7x u mint stanju...osim sto je netko sarafio po trimerima unutra (dobro da inace nije kirurg) sad kad je vracen odlicno radi....dek je u zivo prelijep :smile: Bilo bi lijepo imati devetku uffffff!!

 

Ja sam imao devetku, zaista lep dek, zvuÄno kao CT-939.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam imao devetku, zaista lep dek, zvuÄno kao CT-939.

Svidja mi se izrada...dok ne pipnes ni neznas...sve prakticki funkcijske oznake imaju led signalizaciju...onako bas ostavlja dojam kvalitete.

Bilo bi lijepo nabaviti devetku, ali dosta su rijetki....za koliko je tvoja otisla...stanje?

Link to comment
Share on other sites

Svidja mi se izrada...dok ne pipnes ni neznas...sve prakticki funkcijske oznake imaju led signalizaciju...onako bas ostavlja dojam kvalitete.

Bilo bi lijepo nabaviti devetku, ali dosta su rijetki....za koliko je tvoja otisla...stanje?

Dek je bio u odliÄnom stanju, prodao sam ga pre dve godine za 150 evra.

:wave2

Link to comment
Share on other sites

;-)

U odlicnom "  stanju kao i svaki tvoj deck  :wave2

Hvala Å uco !  :cheers

Moram da se pohvalim, nabavio sam Nakamichi 682ZX i Nad 6300.

Sjajne maÅ¡ine, i Å¡to se mene tiÄe, ovde se zaustavljam.   ;-)  A da, nabavio sam i 680ZX, ali mora da se sredi.

Link to comment
Share on other sites

;-)

Hvala Å uco !  :cheers

Moram da se pohvalim, nabavio sam Nakamichi 682ZX i Nad 6300.

Sjajne maÅ¡ine, i Å¡to se mene tiÄe, ovde se zaustavljam.   ;-)  A da, nabavio sam i 680ZX, ali mora da se sredi.

 

 

Jaoooo . . . Bozo sivi ticu deckofilchicu . . .  BRAVOOOOO . . . ZA  Nakove . . Pa ti rece neces vise da gomilas - kad ono  :klanjanje 

Link to comment
Share on other sites

Kako se krecu cijene za 680 kod vas?

 

Kad vas je je hi - fi dosta skuplji  - ne znam zasto valjda zato sto vam je bolji standard. Mislim da je HR jaca po pitanju  hi - fi - ja od SRB . Mislim I  da imate procentualno vise ljubitelja i zaludjenika za ovaj sport ,  kao i vise hi - end opreme NA TRZISTU KAO I PO KUCAMA ,   mozda gresim ali mi se tako cini  :wave2

 

PS  . . . . . .                . . . .        Ja bi ovde za dobar  ali samo dobar Nak . . .na 68xxx platio do 350 - 400e maximalno. Na ebay.de ih ima za oko 400 na tone

Link to comment
Share on other sites

Mozda je tako, ali vi imate bolje polovne stvari...dosta se rjetkih uredjaja pojavi na KP....sto se tice zaludjenika mi u hrvatskoj imamo samo jednog..... Retra :-) hehe zezam se....znam ja jos par "cudaka" sa po 300-400 uredjaja, ali neznaju koristit pc hehe....mislim da su hi-fi i hi-end loveri svugdje u proporcijalnom broju od broja stanovnika...uvijek ima nekakav adekvatan postotak hifista.

BTW svaki pravi ljubitelj dekova bi si trebao jednom u zivotu omoguciti Naka 6xx i zabiti sjekiru u gornji poklopac da ga ni u krizi nikad ne proda ;-)

Link to comment
Share on other sites

ZoranBG, on 04 Jun 2013 - 21:09, said:snapback.png

 

Sve je to lepo na prvi pogled, ali problem je sto svaki od tih 66/67/68x dekova mora zesce da se radi. Na oko sitni nedostaci znaju biti tesko resivi ili neresivi bez donora, najvise used starosti.

 

Sve znam imao sam 680

 

Jel to vazi i za druge modele Naka . . ili samo  za seriju na 68xx.   Mislim da ako se kupi neki krs svaki mora da se radi i obrnuto

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...