Jump to content


Kaset Dekovi


ScepanBG

Recommended Posts

Како издржавамо?, па најјачи Ñмо, ко на Ð½Ð°Ñ ÐºÑ€ÐµÐ½Ðµ у Ñтарту је .......... :rolleyes: !

Ја за почетак предлажем штрајк или бојкот или да направимо емиÑију у оквиру "ИнÑајдера" :thumbsup2

:wave2

Strajk gladju ispred redakcije HiFilesa .. Da im urucimo zahtev od 5 tacaka ... :crno-na-belo

Link to comment
Share on other sites

Jes da je na francuskom, ali je vredi pogledati... vrlo zanimljiva prezentacija Philips dcc-900 dcc-recordera !!!

- http://www.dailymotion.com/video/xa9um2_presentation-philips-dcc-900_tech

Zaista, šteta je što dcc-format nije zaživeo na tržištu, s obzirom da predstavlja redak, ako ne i unikatan spoj "starog i novog", "analognog i digitalnog"...

Malo odliÄnih fotografija, nikada ne može da Å¡kodi...

- http://www.deepsonic.ch/deep/htm/philips_dcc900.php

Link to comment
Share on other sites

Evo jednog zanimljivog Luxman deka iz njihove mini serije 1000(druga polovina '90-ih,kostao je 569 dolara u Rusiji 1997 godine) retkog kod nas,otprilike nesto kao Onkyo k-611.

http://wegavision.py...erie1000_11.jpg

Леп комад нема шта :facehearts. поготову што је Ñветле боје!

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Hej, Šćepane a onaj midi, ali extra model iz JVC digifine serije, imaš li neki info o njemu ???

Da,pisao sam ranije o tom JVC deku.Rec je o modelu TD-SD 1,on je prakticno naslednik modela TDV-1050.Jedina je razlika u dimenzijama,specifikacije su prakticno iste koliko se secam.Bilo je dobrih malo dekova :Onkyo K-611,K-622,Luxman 1000 K,JVC TD-SD 1...Evo slike JVC TD-SD 1.

post-10314-0-70594200-1297203275_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Da,pisao sam ranije o tom JVC deku.Rec je o modelu TD-SD 1,on je prakticno naslednik modela TDV-1050.Jedina je razlika u dimenzijama,specifikacije su prakticno iste koliko se secam.Bilo je dobrih malo dekova :Onkyo K-611,K-622,Luxman 1000 K,JVC TD-SD 1...Evo slike JVC TD-SD 1.

Da, to je "taj mali", ali daj neku bolju sliku, sa otvorenim poklopcem, da zavirimo unutra !!!

Link to comment
Share on other sites

img4881pt9.jpg

Taj Onkyo je bio odmah iza 6711 i 2870 po cenovnoj klasi.Ocenjen ipak slabije od njihovog modela ta-6510(koji je bio bolje ocenjen u Stereoplay-u,a cena mu je bila 680 dm).Cena mu se kretala(za K-611) u UK od 430 do 460 funti(dobio ocenu Recomended u Hifi Choice-u),mehanika 3+1 motor.Dok je u Nemackoj bio 800 dm(Audio 5/1995).Nasledio ga je model K-622.

Link to comment
Share on other sites

Da dodam i ovaj format, nekada davno sam posedovao ovaj format to je bio resiver sa kasetom. Nažalost nisam saÄuvao ureÄ‘aj :oops:

post-11425-0-61725500-1294348438_thumb.j

Info o formatu: 8 track

Ehh...Podsetio si me, imam i ja nekoliko 8-track kom., nešto od P. Floyda, ostalih ne mogu da se setim; davno na tavan sklonjeno.

(izbrisah pre odgovora i Å¡to nije trebalo iz citata...)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...