Jump to content


Kaset Dekovi


ScepanBG

Recommended Posts

Izgleda da nema pisanog pravila i da je skroz individualno. Ja sam sad intezivno u trakama sigurno tako u nazad jedno 5-6 godina, svakodnevno ih slusam, snimam, i ne primecujem degradaciju signala. Cak sam i nedavno kupio neke nove kasete sumnjivog porekla kao Type 1, medjutim po izgledu i kvalitetu deliju kao da su Type 0 :D, ali se ispostavilo da su skroz dobre, i skorz lake za kalibraciju i dopustaju veliki peak, malte ne mogu da ih kalibrisem ko metal trake, i mogu da idu lagano do +8db bez zvucne distorzije. A kasete ko za gde su stajale i koliko su stare.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
1 sat ranije, srdjan_cvetkovic said:

lepši je silver model.

Далеко лепши, бар мени ал' сам дек и није нешто. Толика скаламерија а само један замајац, електроника сачувај боже. Направљено као да су га правили Руси у доба СССР-а.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pozdrav ljudi,imam Tascam 122 mk2,radi super snima reprodukuje, brzina trake normalna ali kad se ukljuci play neki cudan zvuk se cuje,to ne utice uopste na rad samo me nervira taj zvuk,sta bi to moglo da bude:Zvuk je ne zujanje nego kao uuuuuuuu,otprilike tako.Pa me zanima dali neko od vas zna  sta bi moglo biti,hvala unapred

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...