Jump to content


Kaset Dekovi


ScepanBG

Recommended Posts

On 18.12.2021. at 0:50, jazoki said:

Ne , nisam se salio.Da li je moguce da dek iz 1977/79 god. bude u stanju , bukvalno novo,novo,novo ?

Pronalaze se tu i tamo neotpakovani primerci stare tehnike. Dakle ono, baš neotpakovano, zaboravljeno u nekom magacinu/ormanu/prodavnici... Ne mora to uopšte biti potpuno ispravno (najčešće i niije), može biti delimično ispravno, neke funkcije rade a neke ne, ali takvi uređaji jesu dobra polazna tačka za sređivanje i dovođenje u odlično radno stanje. A pogotovo u vrhunsko vizuelno stanje.

Link to comment
Share on other sites

Ne, ne :D  necu da imam 20 dekova, 30, 40 itd  :D  ... za sada imam drm 44 i drm 800, eventualno bih prodao 44 i kupio onaj sony 770 es, otom potom ... ta dva, i eventualno jos neki autoreversni, da moze satima da svira, recimo Sony RX 80 😍

 

Servisi

1 Imperial (Miša Lukić) Svete Milutinovica 36

2 Gox co Bitoljska 20 lokal 24

Link to comment
Share on other sites

Danas sam povezao JVC TDV 662, secam se da je usporavao pa sam ga spakovao i tako stoji desetak i vise godina, nisam tada hteo da se bakcem sa popravkom, ali sam ga uredno odlozio :D ...kao nov je, bas sam bio srecan sto je u takvom stanju :D  ... e sad, mota napred nazad ali nece da ukljuci play, i radi mu open close ali ima neki glup zvuk prilikom otvaranja i zatvaranja. Svakako je bio zreo za servis, jedino sto sada uopste nece play, ranije je bar zavijao. Nosicu ga narednih dana do servisa, tu do Bitoljske, inace Goxija znam odavno, nesto sam kupovao od njega, jos dok je bio u Avala filmu, ali bih voleo ako neko ima njegov telefon da mi posalje, da ga ipak konsultujem pre nego odem jer imam jos nekih uredjaja za servis, pa da znam sta sve da mu ponesem.

Link to comment
Share on other sites

Da li neko zna, i može mi pomoći....?

 

Koja je šifra, ili naziv, one originalne crne boje za Sony wm d6c walkman?

 

Vrata su malo izgrebana iznutra sa donje strane, ispod prozora, pa bih da pokušam to da rešim, nekako....

 

Inače, walman je u savršenom stanju, kako radnom, tako i estetskom, pa me samo to nervira.

 

Bez osuda, molim. :)

 

Hvala.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...