Jump to content


Kaset Dekovi


ScepanBG

Recommended Posts

5 sati ranije, shon3i said:

Moram samo da demantujem vasu konstataciju da njegova dupla braca ne mogu da iskljuce Digital NR, prema ovom snimku, to je moguce. Inace moram da pohvalim i rad ovog youtube kanala takodje ima zanimljivih deckova i raznih testova uredjaja iz proslosti, i raznih uredjaja koji su neslavno ugledali svetlost dana ali ocigledno se nisu zadrzali na trzistu iz nekog razloga..

Hvala Vam najlepse a konstataciji, prijatelj mi je javio isto tokom jutra. Ispravicu u tekstu, moj propust, ocekivao sam dugme Digital NR a ne kombinaciju tastera koja ga iskljucuje.

Hvala jos jednom.

I Scepa je dodao jos nekih interesantnih informacija koje cu ubaciti cim stignem.

 

Link to comment
Share on other sites

15 minuta ranije, safet said:

stvarno je milina čitati Zokijeve textove i pod stare dane da se nauči nešto

Баш си крен'о на :ruganje време да учиш :thumbsup2, него само да ти јавим да између Сомборског пута и Велебитске има једна радња са пертлама, боже какав само избор...........:D

Link to comment
Share on other sites

20 sati ranije, giZ_Mo said:

Баш си крен'о на :ruganje време да учиш :thumbsup2, него само да ти јавим да између Сомборског пута и Велебитске има једна радња са пертлама, боже какав само избор...........:D

auuu pa gde si to iskopao ??

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Imam priliku da biram izmedju dva deka, oba su mint, i samo zato bih pazario jedan jer glupo je propustiti maltene nov dek, neka ga u steku  ...  u pitanju su Denon DRS 810 i Denon DRM 800A ... meni se vise svidja 800A ali mozda je DRS 810 bolja kupovina iz ko zna kog razloga, pa ako postoji neka tajna da se odlucim za DRS voleo bih da je cujem. Takodje me zanima da li neko ima iskustva sa dekom Sansui D590R, svakako ga dobijam na poklon, i radujem se jer je auto revers, pa ako neko zna nesto o ovom deku bilo bi super :D 

Link to comment
Share on other sites

Kum moj zivi u nemackoj, i posto voli hi fi kao i ja, onda on tako iz zezanja juri i kupuje stvari koje su kao nove, iskljucivo mint i kada je cena dobra...kupio je ova dva deka u medjuvremenu, jedan ce ostaviti sebi a drugi ide meni, njemu je svejedno jer ce taj koji ostane kod njega svakako prodati cim naleti na denon DN 790 R, taj je zacrtao da kupi za sebe i da se smiri sa dekovima. E sad, ne moze da donese oba i da hoce, jer nema mesta u kolima, em mu je malo i zent da nosi gomilu tehnike, donece mi i neko maranz pojacalo, i taj sansui dek ako uspe da strpa negde koji je resio da mi pokloni.

 

DRS 810 je crni a DRM 800A je silver, tako da gledanje kasete i silver varijanta me navode da izaberem 800A 😍

 

Daljinski je zgodna stvar, ali nece to presuditi :D 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...