Jump to content


Kaset Dekovi


ScepanBG

Recommended Posts

2 hours ago, aco said:

Čovek je izložio dosta dobrih dekova ali cene su mu ubi bože..

  Aco to je  malo usminkana verzija ct 939 mk2, zaista kvalitetan dek u svakom pogledu , mehanizam isti elektronika ista , trafo isti razlika u kucistu, ct 939 mk2 ima donji deo od bakra ( precinije pobakarni)  a 91 je sva u presvucena . Nisam siguran ali provericu mislim da se kataloski brojevi rolera sa drzacima razlikuju. A da i lepe stranice. E u tome je razlika. Da zaboravih i u 600-650 e

Link to comment
Share on other sites

Imao sam KX7030 pre nekih dvanaestak godina ili malo vise. Secam se da je imao mehanicki problem koji se javljao s vremena na vreme (nije hteo da podigne glave ili slicno...), taj problem nisam otklonio, moguce da je bilo do komada. To je bila prva generacija Kenwood-a sa novom mehanikom.

Generalno je muzikalan, ali tanak na basu i to me je nagnalo da ga prodam. Bolji dekovi od njega su Kenwood KX4520 i, naravno 9050 i 9010, ali svi su bili i skuplji, da ne navodim modele drugih proizvodjaca.

Uglavnom, lep na oko, vredi 50 EUR ali mislim da za iste ili malo vece novce mozete proci osetno bolje, ako Vam je zvuk bitan.

Link to comment
Share on other sites

Pre neki dan covek na KP dao oglas kako je kupio dek za 5 EUR na buvljaku u Nemackoj, odslusao kasete i ne treba mu vise... te prodaje dek za 20 EUR.

NAD 602 - izasao me je oko 2.750 din sa postarinom (preskupa, jos sam cekao nedelju dana da mi dostave zbog praznika). Uzeo ga za delove... kada ono dek radi, remen slabiji, skripe osovine tockica za namotavanje/premotavanje, ali dek radi...

Zvuk iznenadjujuci - vrlo dobar...

Sada mi je zao da ga kanibalizujem... mada mislim da mu je to sudbina kako bi spasao zivot jednom NAD-u 6100.

1.thumb.jpg.7bfd3730cdf21a0c27f8b51e1466aeb1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...