Jump to content


Kaset Dekovi


ScepanBG

Recommended Posts

17 sati ranije, tobra said:

Problem je sa premotavanjem izgleda da u mehanici proklizava točkić koliko se ja sećam to im je mana. 

Проблем је у малом зупчанику који је на осовини мотора за премотавање.  

Мог'о би да посетиш мало виши део Београда са много шума около.  :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 Postovani dekofili blizi se kraj godine pa pomislih da ne bi bilo lose da vidimo ko je sta nabacio tj ubacio u kolekciju ovih malih igrackica  al za veliku decu. Zbog kupovine jelke i prasecenta ja nisam bas siguran da cu se angazovati za neku kupovinu do kraja al eto da prijavim sta je ove godine uslo u moju kolekciju.Ovo je taze stiglo , sredeno servisirano, posebnu zahvalnost odajem clanu foruma iz Subotice Safetu koji mi je pomogao tacnije donirao delice za Denona tako da sam uspeo i njega da sredim.  Eto kolegijalnost na delu. Hvala Safete. Inace dobro poznati dekovi sviraju i zvuce za medaljuIMG_20181202_124054.thumb.jpg.d82ab2388f5991ece3ddc681cc72aa3e.jpg

Link to comment
Share on other sites

Evo i dela moje skromne Nakamichi kolekcije. Ovi dekovi su nabavljeni tokom 2018. godine.

Odozgo na dole: Nakamichi CR4E, u sredini BX300 i na dnu Cassette Deck 1.

BX300 je sa modifikovanim transportom i kolom za reprodukciju.

Interesantno je da sva tri deka imaju specificni zvucni pecat, razlicit od druga dva.

 

1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...