Jump to content


Kaset Dekovi


ScepanBG

Recommended Posts

On 22.8.2018. at 10:04, ZoranBG said:

Hvala dragi Retro. Svaki put kada vidim tvoju kolekciju najcesce zavrsim na infuziji :)

Planiram da otpakujem vecinu svojih lepotana i da ih slikam na gomili.... da imam za uspomenu. 

Zoki moj to nemoj nikako propustiti, život prolazi, uređaji odlaze i dolaze (kod mene samo dolaze :screwy)ali lijepoje sa vremena na vrijeme sjetiti se dragih uspomena.

U očekivanju tvoje nove novele zvane test ma nije bitno čega jer svaki tvoj tekst je dragocijeno štivo koje odmara  dušu a ujedno educira. :wave2

Živi mi i zdrav bio i uskoro se opet ponovio:D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

   Pozdrav  dekofili, na KP se pojavio jeftin mint NAK Dragon, da li je neko od nas imao priliku da ga se docepa i da podeli utiske. Ja nisam , neko je bio brzi, prodavac ga je postavio, zaboravio tel, radi covek po ceo dan i odgovorio mi u 4H  ujutro da je neko bio brzi. Ako je dekofil nije mi zao, priznajem poraz!cid_C4209E8A-7AA6-4E6F-896A-5598E00FFC22.gif.045e7dec85a7224ab25520ead9075171.gif i neka ga dugo i dobro sluzi. Po pisnju prodavca u ekstra je stanju

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, ZoranBG said:

Ja sam mu ponudio 1.000 EUR za kolicinu kaseta koju se dogovorimo, ali mi je covek brzo odgovorio da su sve prodate.

Tesko mi je da poverujem da je neko istresao 11.000 EUR za 6.700 kaseta u roku od par dana, u Srbiji i okolini.

Cim je postavio naka po toj ceni odmah sam ga zvao, naravno nedostupan kao radi po ceo dan a zaboravio tel, javila mi se kao supruga i to porukom posle 5 sati, na pitanje u kom delu zvezdare zivi nisam dobio odgovor, mislim da je po sredi reklama za nesto drugo sto prodaje da bi skrenuo paznju, ili covek iako  kaze da radi non stop ima vremena na pretek da sastavlja nebulozne oglase. Treba to sastaviti i napisati, i za to treba vreme.

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, Vlado.D said:

Cim je postavio naka po toj ceni odmah sam ga zvao, naravno nedostupan kao radi po ceo dan a zaboravio tel, javila mi se kao supruga i to porukom posle 5 sati, na pitanje u kom delu zvezdare zivi nisam dobio odgovor, mislim da je po sredi reklama za nesto drugo sto prodaje da bi skrenuo paznju, ili covek iako  kaze da radi non stop ima vremena na pretek da sastavlja nebulozne oglase. Treba to sastaviti i napisati, i za to treba vreme.

У старту се видело да постављач огласа има неку инфекцију мозга а ви сви потрчали.

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, alI_Zée said:

Мени није ни било тешко.

 

Pa dobra fora da proda neki plac, kao prodao sam kasete i dragona ali imam odlican plac, a ista je i cena, ok dosta nas je navukao. A jos bi sok bio veci da se pojavi lik sa kupljenim dragonom i kamionom kaseta. Ali cenim trud pisanja oglasa, to mu je trajalo dva dana.

Link to comment
Share on other sites

19 sati ranije, alI_Zée said:

У старту се видело да постављач огласа има неку инфекцију мозга а ви сви потрчали.

 

Dobro je da prodavac nije poklanjao audiofilima, pa da ti potrcis i... eto ga posle na oglasima :)

Link to comment
Share on other sites

9 minuta ranije, ZoranBG said:

Dobro je da prodavac nije poklanjao audiofilima, pa da ti potrcis i... eto ga posle na oglasima :)

Благовремено ми је јавио да од поклањања нема ништа, те сам на време одустао.

Link to comment
Share on other sites

  Ipak nam je nesto veselo ostavio za uspomenu-postenje iznad svega.                                                                  ID oglasa: #66437206 Prednost mog oglasa u odnosu na druge oglase je ta sto sam
ja POSTEN COVEK! To je BROJ 1 I TAKVE OSOBE KAO JA SE VEOMA CENE I POSTUJU!
Svuda na ovoj planeti Zemlji i poznavaoc sam HI-FI ja U PRAVOM SMISLU TE RECI!

 

E sad mi je zaista zao sto ne kupih DRAGONA od njega976417694_01Galmuchetvoussaluebien.gif.2e036352dfa54616c1bfd055cef7db3b.gif. Ipak je to problem za KP sajt , samo neka pogleda njegove oglase                                                    PS   zavrsavam ovu nebuloznu temu

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...