Jump to content


Kaset Dekovi


ScepanBG

Recommended Posts

Hvala kolege deck-ofili!

14 hours ago, ZoranBG said:

Sjajno! Pisi kako zvuci sa njim, ja sam ga probao na Telefunken deku i bio mi je osetno bolji od Dolby-ja.

Zoki, hocu cim budem imao malo slobodnog vremena.. Uvek sam zeleo da samo isprobam, uporedim kako zvuci u odnosu na Dolby.

Link to comment
Share on other sites

On 3/26/2018 at 10:20 PM, alti said:

jeli ??? u opisu to nije navedeno...ako je tako onda prcc malo

Taj dek ne izgleda sjajno , izgreban, drugo slike su dosta mutne ali se moze primetiti da desni pik baca malo mnogooo jace nego levi, dobro to moze biti i do trake ali moze biti i do poremecene putanje trake(,da ne govorim o glavama ili nekom cacakanju iznutra,) cini mi se da je to dirano kod levog rolera, e ako sam u pravu onda lose i kalibrise a samim tim i ne snima dobro. Taj denon sam i je zeleo da cujem kako zvuci jel imam i drm 800a i drs810, ali mislim da kod ovog deka ima dosta posla, ko rizikuje profitira.!cid_2E242393-2A14-4711-97EA-5344AE0EFB7F.gif.0313b711a902539a8cdcb80ab7a9d5de.gif

Link to comment
Share on other sites

10 sati ranije, Vlado.D said:

Taj dek ne izgleda sjajno , izgreban, drugo slike su dosta mutne ali se moze primetiti da desni pik baca malo mnogooo jace nego levi, dobro to moze biti i do trake ali moze biti i do poremecene putanje trake(,da ne govorim o glavama ili nekom cacakanju iznutra,) cini mi se da je to dirano kod levog rolera, e ako sam u pravu onda lose i kalibrise a samim tim i ne snima dobro. Taj denon sam i je zeleo da cujem kako zvuci jel imam i drm 800a i drs810, ali mislim da kod ovog deka ima dosta posla, ko rizikuje profitira.!cid_2E242393-2A14-4711-97EA-5344AE0EFB7F.gif.0313b711a902539a8cdcb80ab7a9d5de.gif

svasta je moguce ali ja sam jedno naucio,sto dalje od dekova sa levim rolerima !!! to je djubre od tehnologije...

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, ZoranBG said:

Kako sam obećao, evo prvog dela teksta o modifikaciji Onkyo TA2570...

postoji greska u tekstu, napisali ste da ste stavili Panasonic FM u napajanje a stavljeni su FC. Ja licno ne volim FC jer daju nervozan zvuk, FM je malo zatuljen ali mnogo realniji, vuce na tonski karakter Nichicon KZ ali losiji i znatno jeftiniji. Verovatno cete ovo morati zameniti

Link to comment
Share on other sites

58 minuta ranije, impuls said:

postoji greska u tekstu, napisali ste da ste stavili Panasonic FM u napajanje a stavljeni su FC. Ja licno ne volim FC jer daju nervozan zvuk, FM je malo zatuljen ali mnogo realniji, vuce na tonski karakter Nichicon KZ ali losiji i znatno jeftiniji. Verovatno cete ovo morati zameniti

Impuls, hvala na ispravci, napravio sam gresku, to su isti FC kao i sprezni koje sam koristio. Hvala jos jednom.

NIsam probao FM, to ce mozda biti u nekoj sledecoj fazi. Ovde mi je trebao svetliji zvuk kod deka i delimicno sam to postigao i bez zamene OP-a, ali tacne informacije imacu kada zavrsim testove.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...