Jump to content


Kaset Dekovi


ScepanBG

Recommended Posts

Pozdrav svima,

Juce sam nabavio Pioneera CTS450S, nesto sam gledao da kupim neki "plastikaner" koji bi mogao da stelujem po svome, jer mi zao da diram Yamahu KX-670. Medjutim ispostavilo se da je to sasvim pristojna masina. Predhodni vlasnik ga izgleda nije mnogo upotrebljavao pa je tako dosao u veoma near mint stanju, jedino sto je izgleda u transportu preziveo sitne povrede i to me je malo iznerviralo, ali sta da se radi..

U svakom slucaju dek lepo svira. sve radi, zanimljiv mi Flex sistem, nekako popravi snimak bas umereno.. Imacu priliku sad da isprobam napokon dolby S.

Ono sto sam jedino primetio kao manu, jeste premotavanje, znaci na nekim kasetama motanje radi normalno i brzo, dok se sa nekim kasetama koje su starije ali se bez neke preterane muke motaju u Yamahi i Sonyjevom walkmanu, motaju jako tesko, cak neke u toj meri da ono zavrti se par puta i onda mehanizam iskljuci. Da li su to gumice ili nesto drugo ? Da li je gumica za motanje ista i za play ?.

 

Hvala

Link to comment
Share on other sites

26 minuta ranije, safet said:

zato što je kad god jeftino bude i sumljivo :ph34r:

А мораш признати да су бар слике добре, што би један продавац рек'о   :ruganje  да се све види на прелепим сликама. 

Link to comment
Share on other sites

Uskoro sledi i tekst o jednom malom projektu koji se oduzio zbog nedostatka slobodnog vremena :)

Naime, resio sam da odradim modifikaciju deka... i izabrao sam Onkyo TA2570. Zbog cega? Pisace u tekstu...

Prica je stigla u krajnju fazu, poredjenja onog sto je bilo i onog sto je sada.

Evo slika dela komponenti koje sam zamenio i slike sa testa od pre par dana:

DSC03058.JPG.fa8c59421394e824b04bb4bc932d8b0f.JPG

DSC01992.JPG.9683c46d9c85d804b751d9c1a035ce84.JPG

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...