Jump to content


Kaset Dekovi


ScepanBG

Recommended Posts

Kaset dek koga su mnogi časopisi testirali.

Kx 7030 sam davno imao prilike da čujem,zvučno sasvim dobar za svoju cenovnu klasu od 600 dm(to mu je bila kataloška cena),negativan utisak na mene je ostavio kao bučan dek.Osećaj šuplje kutije kad je mehanika u pitanju.

U Stereoplay-u je bio izuzetno dobro ocenjen(spitzenklasse II) sa mnogo skupljim dekovima se našao u klasi.

Dok je u Stereo-u bio zvučno isto ocenjen kao Denon Drm 700A i Teac V 3000,u Stereo-u je bio dobro ocenjen u okviru svoje cene u klasi sa dva pomenuta deka,ali je dobio zvezdicu više od njih u direktnom testu.Za razliku od dva navedena deka,ima dupli kapstan.

U Hifi Vision-u i Audio-u je bio solidno ocenjen u klasi svoje cene.

U Hifi Choice-u je dobio preporuku za kupovinu u skladu sa svojom cenom u UK od 260 funti.

Link to comment
Share on other sites

Pa to i nije isti put, samo oba prolaze kroz Beograd. E70 ide od Španije (Atlantskog okeana) do Gruzije, a E75 od krajnjeg severa Norveške, preko Finske, pa do Grčke.

Dakle Niš jeste pored E75, a Šid pored E70, nema zabune.

p.s. a sa koje god strane gledaš, na zapad (i na istok) ide E70, ovaj drugi ide na sever (i na jug). ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Hello, imam pitanje... Moj Onkyo 2760 je poceo da bira kastete. Jeftinije i slabije kasete(uglavnom) pocne da brlja i guzva 2 sekunde nakon startovanja reprodukcije. Primetio sam da prvo levi kanal pocne da mulja i gubi cistinu sve dok ne nestane signal.Nije uspeo da zguzva skroz  ni jednu kasetu jer na vreme reagujem. Sta raditi? Ima li neko pouzdan sa foruma a da ima vremena da se pozabavi popravkom? Placam popravku naravno.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
16 hours ago, ScepanBG said:

Microfarad,Krca44,IIaIIa hvala Vam puno! :) Dek je izuzetan! :listen :thumbsup2

Nikako da stignem da napravim veliki test kaset dekova koje imam i podelim ovde na forumu,potrudicu se da to uradim :)

Možeš da proslediš i Zokiju pa da uradi testove, da se ne ponavljaš, nešto što on nije več testirao.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...