Jump to content


Kaset Dekovi


ScepanBG

Recommended Posts

11 minutes ago, stoN_Cold said:

Било би боље да није CAM мотор.

     Ma lutrija je to teska, i sam covek kaze da mu je radio dva dana a posle cvrc, neka proveri sve, ali po svemu sudeci zamor materijala, pa realno, niko ne prodaje bas 100 posto savrseni dek, mora da ima bar neku manu. Dek je sam po sebi problematicna komponenta tako da ne treba ocekivati cuda za te novce, dobro i za taj onkyo ima leka samo nece kostati 50 e nego ipak malo vise

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav 

jedva se iscupah od obaveza ,a sve mi je dek na pameti. Dek je popravljen,a problem je bio sto se pipak koji detektuje da je kaseta unutra,iskrivio na dole i ne pravi kontakt na gore.cim sam njega podigao na gore sve je proradilo.to je meni bio problem sto nije hteo da primi kasetu,a ja nisam odjenom pritisnuo,ali posle nekoliko pritisaka on se iskrivio i eto problema.bas sam se bio iznervirao ,jer na stranu sto nije u pitanju velika lova,ipak moze da potraje bar neki mesec,bez obzira na starost uredjaja.na jvc-u koji imam taj pipak za detekciju kasete je metalni i ide po dubini i nema sanse da se iskrivi.ovo nije bas najsrecnije resenje.neki bimetali i plastika.

inace dek mi se bas dopada,ali mi smeta,pored nedostatka indetifikacije o vrsti kasete unutra i sto nema svetlo po sredini kasete.nije neki trosak a lepo deluje.

 

Link to comment
Share on other sites

5 minuta ranije, zoran.c said:

Dek je popravljen,a problem je bio sto se pipak koji detektuje da je kaseta unutra,iskrivio na dole i ne pravi kontakt na gore.cim sam njega podigao na gore sve je proradilo.

А како се тај пипак искривио? Сам није то сигурно.

Link to comment
Share on other sites

Pa kada sam ubacivao kasetu osetio sam otpor i nisam pritiskao,pa sam probao drugu kaseta,ona je bila problem ,pa okrenem stranu b pa opet nece i tako se iskrivio pipak.samo neznam zasto je prvi put posao na dole.mozda kasetu nisam gurnuo na dole.? Neznam.

Link to comment
Share on other sites

Just now, zoran.c said:

Da li znas dek

Да, дек је код Ивана дошао у скоро фабричком стању. Не везано за то што се дедило са тим пипком пазарио си скоро нов' дек.

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, zoran.c said:

Ja sam bio veoma zadovoljan kada sam ga video i kada sam ga slusao,malo me je ovaj peh iznervirao,ali nema veze

  Drago mi je da ste uspeli da resite problem, nekad je dovoljno samo razraditi dek a nekad zazalite sto ste uposte presli na dekove kao nosac zvuka,  Taj dek je odlican u svojoj klasi,korektno napravljen, odlican displej dobra mehanika, mane ste mu vec uocili ali ima veoma veoma dobar zvuk, posedovao sam TA 2700 slicnih performansi i izgleda i bio zadovoljan zvukom.a to je uvek najvaznije

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
On 17. 08. 2017. at 12:15, ZoranBG said:

Stigao i ovaj dek, u stanju novoga, prakticno nekoriscen (slika sa neta)... 99% njih su korisceni i maltretirani profesionalno, tako da je naci ovakav prava retkost. Volim ovakav profi dizajn...

 

tascam-122-mk3.jpg.116f0dc5b85ec133e547f711f4db6b87.jpg

Što se hvališ sa mojm budućim dekom, ha ha šalim se. Čestitam na novom ljubimcu, i ja ga tražim več godinama ali kao što si rekao teško ga je nači a da več nije prešao sito i  rešeto.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...