Jump to content


Kaset Dekovi


ScepanBG

Recommended Posts

Zoki čestitam na novim ljubimcima:cheers

I ja imam u svojoj kolekciji Grundiga CT-905, solidan dek koji može zadovoljiti sve potrebne normalnog konzumenta adio kazete, onima ostalima ionako je samo bog na pomoči.:)

Imaš li kojeg iz njihove starom garde recimo  CF-5500, ja nikako da neletim na barem jednog ispravnog i sa čitavim zupčanikom.:(

  DSC09271.jpg

DSC09273.jpg

DSC09290.jpg

DSC09293.jpg

DSC09291.jpg

Link to comment
Share on other sites

56 minuta ranije, Retro-Man said:

Imaš li kojeg iz njihove starom garde recimo  CF-5500, ja nikako da neletim na barem jednog ispravnog i sa čitavim zupčanikom.

Имам Ја али је трансформатор изгорео.   :plakanje

Ако неко има нека ми се јави!

Link to comment
Share on other sites

30 minuta ranije, judge said:

Pa jel ne može to da se premota?

Moже наравно али једини податак који имам је да је примар за 230В   :plakanje, мада Ја бих наручио нов трансформатор и то торусни.    :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, ZoranBG said:

Sredjivao sam neke svoje stare fotke I naletim na ovo... jul 2013.:

PICT7311.JPG

Zadrzao sam samo jedan primerak 680ZX koji je u savrsenom stanju...

 

Zoki ako sam u pravu jedan 680ZX sa tog skupa Nakova je završio kod mene, kasnije sam mu pridružio i jedan 682ZX tako da sad imam sretnu braču koja me vesele kad god ih upalim.

DSC01948.jpg

DSC01945.jpg

Link to comment
Share on other sites

5 sati ranije, stoN_Cold said:

Имам Ја али је трансформатор изгорео.   :plakanje

Ако неко има нека ми се јави!

Šteta što to nisam ranije znao jer sam u proljetnim čistkama bacio dva komada, bili su mehnički neisprani ali je elektronika radila. Čuvao sam ih godinama ali mi je dosadilo čekati Godoa koji nikako da dođe.

Link to comment
Share on other sites

2 sati ranije, judge said:

Ma pusti ,gdje ima sad trafo i to još novi,premotaj postoječi izgoreni i mir!

Највероватније стављам нов новцат јер баш нешто и не волим премотане трансформаторе.

 

2 sati ranije, Retro-Man said:

Šteta što to nisam ranije znao jer sam u proljetnim čistkama bacio dva komada, bili su mehnički neisprani ali je elektronika radila. 

Штета мада сам Ја свој добро испрао. К'о нов је.

Link to comment
Share on other sites

12 sati ranije, stoN_Cold said:

Највероватније стављам нов новцат јер баш нешто и не волим премотане трансформаторе.

 

 

Novo je novo,ali ako to nema,bolje i premotati trafo več imati neispravan uređaj.

Link to comment
Share on other sites

4 sati ranije, uzvarb said:

Hvala Zoki. Ko ceka taj i doceka.

Hvala na podrsci. Ostao sam duzan deo sa izmenama operacionih pojacavaca ali sam zaboravio sta sam radio :) Mislim da sam negde o tome stavio tekst, ali moram da pronadjem.

Kasnim jer imam preko 30 tekstova koji su spremni ili poluspremni ali nemam vremena da ih zavrsim I ubacim slike, pa ide polako.

Link to comment
Share on other sites

Zoki hvala ti na odličnom i detalnom testu ove živuče legende :cheers

Sječam se šoka kad sam nabavio taj Akaijev katalog i pročitao specifikacije Akaija GX-R99 i tada a i danas taj dek jednostavno nema alternativu.  Ne moram reči kako je i on jedan od mojih neispunjenih snova ali sa obzirom koliko je rijdak ima da se  nasanjam do mile volje.:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...