Jump to content


Kaset Dekovi


ScepanBG

Recommended Posts

Pa prednja maska im je od obice plastike.

Kao "talon" su korisceni gramofon, CD plejer I strimer

Mislim da se TD4800 nece lako pojaviti na oglasima - ekstremno je redak.

Evo linka sa testa tog deka, iz aprila 2014.: http://zokiaudio.com/?p=1851&lang=sr

A evo I testa CD491, po meni jos boljeg deka, iz decembra 2012., nazalost samo na engleskom:

http://zokiaudio.com/?p=1001&lang=en

 

Link to comment
Share on other sites

7 sati ranije, steve_pan said:

Izgleda na Android aplikaciji "MyRemocon" ima program koji radi na CR-7

Ali samo ako smart phone ima IR predajnik, sto je retko.

Ako ti treba da probas Harmony na CR7 (Logitech sajt ima dosta gresaka vezano za te kodove, posebno kod dekova), javi se.

Harmony, pored toga, moze da preuzme I komande sa originalnog daljinca (kojeg cemo pronaci :)).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Profo, to je prelep dek sa remenski pogonjenom Pioneer Reference Master mehanikom. Identican je modelu 939 Mk2, nikada nisam nasao nikakve razlike izmedju ta dva deka, u tehnickom smislu. Unutra ste I sami sigurno videli da je pobakren, da je trafo u livenom kucistu itd. itd. Sve u svemu to je jedna ozbiljna masina. Mehanika, koliko se secam, ima malo vise metalnih komponenti od kasniji dekova... 959/979/CT95 itd.

Od cele serije 9xx meni 979 svira najbolje - razlike su male ali cujne.

CT91(A) se moze smatrati vrhunskim dekom, nije u klasi najboljih Nakamichi-ja, Harmana, Alpina, ali im je dovoljno blizu. Za 200 evra (ne verujem da je Miroslav hteo da spusti cenu)... puna kapa. On je negde u klasi Sony 9xx ES dekova, Aiwa-e XK009 itd.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...