Jump to content


Kaset Dekovi


ScepanBG

Recommended Posts

 

Evo dezurna baba vanga i mirodjija svake corbe Stoun kao i obicno sve zna. :lol:

Taj picika me uvek izludjivao , on  decko nije skroz u libeli. Jutros ga ja preko poruka  pitam da li su slike originalne  a on kaze da jesu i slaze me na keca. Kako da kupim deck od takvog prodavca , on stvarno nije normalan 

Ovaj link sto sam okacio slucajno sam naiso na njega dok sam blejio na netu. Kad se nisam srusio kad sam tu video slike koje je on postavio a  za koje kaze da su originalne

Svidja mi se deck i kupio bi ga ali prodavac je toliko mutan da ne znam sta bih rekao 

@Laki 965 sam prodao . Nije s

e zagubio , na sugurnom je :)

 

A ovaj JVC TDV - 621 , trazi 90e  

https://www.kupujemprodajem.com/message.php?action=offers_thread&ad_id=26689456&user_id=16356&conversation_id=0&return_url=bWVzc2FnZS5waHA/YWN0aW9uPWluYm94#MojKupujemProdajem

Edited by suca77
Link to comment
Share on other sites

Evo dezurna baba vanga i mirodjija svake corbe Stoun kao i obicno sve zna. :lol:

Зар и од    :ruganje  Куршума постоји гори?   Taj picika me uvek izludjivao , on  decko nije skroz u libeli. Jutros ga ja preko poruka  pitam da li su slike originalne  a on kaze da jesu i slaze me na keca. Kako da kupim deck od takvog prodavca , on stvarno nije normalan.

 

Taj picika me uvek izludjivao , on  decko nije skroz u libeli. Jutros ga ja preko poruka  pitam da li su slike originalne  a on kaze da jesu i slaze me na keca. Kako da kupim deck od takvog prodavca , on stvarno nije normalan 

Има негде на форуму где сам у слици и речи показао његов продат уређај. Био је неки Сони амп.

Link to comment
Share on other sites

 

Evo dezurna baba vanga i mirodjija svake corbe Stoun kao i obicno sve zna. :lol:

Taj picika me uvek izludjivao , on  decko nije skroz u libeli. Jutros ga ja preko poruka  pitam da li su slike originalne  a on kaze da jesu i slaze me na keca. Kako da kupim deck od takvog prodavca , on stvarno nije normalan 

Ovaj link sto sam okacio slucajno sam naiso na njega dok sam blejio na netu. Kad se nisam srusio kad sam tu video slike koje je on postavio a  za koje kaze da su originalne

 

 

pa i jesu slike originalne,ali od deka tipa  sa interneta.šalim se..ma idi pogledaj,možda je sve o.k..kad bi vidio gdje sam ja kupio Technics M-95 ne bi vjerovao,skoro sam odustao odmah u startu,kad ono  kad ga je donio dek u fantastičnom ,nedirnutom stanju,a cijena presmiješna..uostalom,,šta te briga ne kupuješ Piciku  već dek,šta te briga..

Link to comment
Share on other sites

pa i jesu slike originalne,ali od deka tipa  sa interneta.šalim se..ma idi pogledaj,možda je sve o.k..kad bi vidio gdje sam ja kupio Technics M-95 ne bi vjerovao,skoro sam odustao odmah u startu,kad ono  kad ga je donio dek u fantastičnom ,nedirnutom stanju,a cijena presmiješna..uostalom,,šta te briga ne kupuješ Piciku  već dek,šta te briga..

Nisam još dosad čuo da je Pićuka prodao ispravan uređaj.

Edited by aco
Link to comment
Share on other sites

Koštali su i jedan i drugi Sony po 500 dolara. Taj tvoj 1979, a onaj TCK-81 1980/81. Dakle može se reći da je tvoj čak i za nijansu vredniji bio. Prevedeno u današnje pare oko 1700 dolara. Malo li je.

Doduše onaj je troglavi, a taj jok. :P

 

Edited by Kuršum
Link to comment
Share on other sites

Dek drugari pozdrav! 

Nakamiči CR2, svira, svetli, sve ok. U sred pesme samo se čuo zvuk kakav pravi kad dođe do kraja kasete (a nije kraj), isključio pik metar (displej radi, svetli dolby). Svetlo u vratima radi, uključen je, ne reaguje na komande (ne svetle ni lampice iznad istih) i ne mogu da otvorim vrata. Ima li neko viziju o čemu se radi, susretali li ste se sa sličnim problemom?

Slušao sam Chris Rea-u i crtao u AutoCAD-u raspored armature, i ako je ovo neki ozbiljan problem postoji realna verovatnoća da zapucam prvo monitor a onda slomim ionako već iskrivljen Wilson reket (koji ruku na srce ne koristim ni za šta drugo sem pražnjenje negativne energije, ali svejedno, ne bi prijalo komšijama sigurno). 

Hvala unapred na odgovorima :)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...