Jump to content


Kaset Dekovi


ScepanBG

Recommended Posts

Ne znam ljudi zaÅ¡to gledate cene sa E.buy-a,pa ne živimo u NemaÄkoj.Imamo bednih 200-300 eura plate ,a vi uporeÄ‘ujete cene sa NemaÄkom.InaÄe 965 nije koÅ¡tao duplo,bio je 1000 DM,dok je 765 bio 700 Dm.765 je golo g..o,dalje neću ni da piÅ¡em.Technics dekovi su se 90 " prodavali ko alva,i nije mi ni dan danas jasno,ZaÅ¡to!

zato sto su se neki kaset dekovi anonimno potpisali publici...i Bog gleda na ciste ruke a ne na pune.

Link to comment
Share on other sites

A RS-M95?

 

Ма о њему Ñе већ говорило онолико а нико да Ñпомене 280 као га их је Ñамо пар комада направљено.

Link to comment
Share on other sites

Ма о њему Ñе већ говорило онолико а нико да Ñпомене 280 као га их је Ñамо пар комада направљено.

i to Å¡to kažeÅ¡...posebno su mi kod njih  uvijek bila cool ona svjetla pored  glava  :wub:

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je Technics-ov najjaci i najbolji dek ikada napravljen bio model RS-B100! :)

http://www.nakamichi.by/2015/05/stereo-cassette-deck-technics-rs-b100.html

Ja 80' i neke kod Radeta Milica kad ono 7 komada u regalu,kada se nisam onesvestio! :heat

Mislim da je RS-M 95.  Video i Äuo i jedan i drugi(nisam ih imao),po meni je 95.ica kralj! A 100 je bio poslednji koji su napravili poÅ¡teno.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je RS-M 95.  Video i Äuo i jedan i drugi(nisam ih imao),po meni je 95.ica kralj! A 100 je bio poslednji koji su napravili poÅ¡teno.

Vala jes,gledam RS-M95 i dosta robusnije izgleda a i verujem ti da bolje zvuci i ako je dek iz starije generacije!A o kilazi tek da i ne pricamo (12kg). :thumbsup2

Samo mi je kod njega uvek bolo oci ono sto se plastika sa prednje strane skida sa dva srafa! :loveface

Link to comment
Share on other sites

Vala jes,gledam RS-M95 i dosta robusnije izgleda a i verujem ti da bolje zvuci i ako je dek iz starije generacije!A o kilazi tek da i ne pricamo (12kg). :thumbsup2

Samo mi je kod njega uvek bolo oci ono sto se plastika sa prednje strane skida sa dva srafa! :loveface

ne bi trebalo zaboraviti ni model RS-9900US(dvokomponentni od 25 kg!)...Å¡to se tiÄe M-95 zaista su uprskali sa tom plastikom-nepraktiÄno je skidati da bi se doÅ¡lo do komandi ispod nje(bias potenciometri i dr)..nije mi jasno zaÅ¡to to nisu izveli kao na ampu SU-V9 od pravog stakla i da se može spuÅ¡tati bez skidanja onih Å¡arafa Å¡to je neuporedivo praktiÄnije..

Link to comment
Share on other sites

ne bi trebalo zaboraviti ni model RS-9900US(dvokomponentni od 25 kg!)...Å¡to se tiÄe M-95 zaista su uprskali sa tom plastikom-nepraktiÄno je skidati da bi se doÅ¡lo do komandi ispod nje(bias potenciometri i dr)..nije mi jasno zaÅ¡to to nisu izveli kao na ampu SU-V9 od pravog stakla i da se može spuÅ¡tati bez skidanja onih Å¡arafa Å¡to je neuporedivo praktiÄnije..

Ma meni je samo bolo oci zbog svih fleka i otisaka od prstiju koje ostaju na plastici,pa brisanju nikada krajaaa...! :wave2

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...