Jump to content


Kaset Dekovi


ScepanBG

Recommended Posts

Nisam ni sumnjao da ćeš ga predložiti, sad mi još predloži neki model, a da je u skladu sa postavljenim zahtevima. ;-)

 

ÐажалоÑÑ‚ нема их на тржишту као да Ñу уникати   :plakanje

 

Сачекај да Зоки пуÑти у продају његов:  http://www.hi-files.com/forum/index.php?/topic/18944-kaset-dekovi/page-286

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

NiÅ¡ta ondak, dobio sam odgovor koji sam i oÄekivao, Å¡tekam pare i Äekam da naleti Sony ES ili neki jaÄi Pioneer.

 

JoÅ¡ ako može neki predlog od Teac-a i  Akai-a u tom rangu? Možda neka druga firma?

 

Aiwa excelia 007 se duže vrijeme prodavala na KP. Reklo bi se po slikama da je u extra oÄuvana. Za te pare, oko 100e, skoro da nema konkurencije...

Link to comment
Share on other sites

Aiwa excelia 007 se duže vrijeme prodavala na KP. Reklo bi se po slikama da je u extra oÄuvana. Za te pare, oko 100e, skoro da nema konkurencije...

Iskreno, svi nabrojani bolje sviraju od nje!

Lijepa je ona, ali npr TA 2570 definitivno je klasu bolji dek, a kod nas manje vrijedi...007 je skrgutalo sa dva motora i kalibracijom bez generatora....dok npr 2570 ima tri motora, tihu sankyo mehaniku, automatski bias i manualni level za svaki kanal sa ton generatorom i svira i snima bolje...daljinac, doslovno je radni konj!!

Link to comment
Share on other sites

ÐажалоÑÑ‚ нема их на тржишту као да Ñу уникати   :plakanje

 

Сачекај да Зоки пуÑти у продају његов:  http://www.hi-files.com/forum/index.php?/topic/18944-kaset-dekovi/page-286

 

:wave2

 

Nisam ga se ni naslusao, a vec imam rezervaciju za njega...

Link to comment
Share on other sites

Iskreno, svi nabrojani bolje sviraju od nje!

Lijepa je ona, ali npr TA 2570 definitivno je klasu bolji dek, a kod nas manje vrijedi...007 je skrgutalo sa dva motora i kalibracijom bez generatora....dok npr 2570 ima tri motora, tihu sankyo mehaniku, automatski bias i manualni level za svaki kanal sa ton generatorom i svira i snima bolje...daljinac, doslovno je radni konj!!

 

Ja sam imao 009, izgleda su 7. dobro "oÄerupali". Za Onkyo dekove dijelim tvoje miÅ¡ljenje, Äak mislim da nijesu zastupljeni koliko zaista vrijede

Link to comment
Share on other sites

da li može neko da  objasni koji deck od sledećih je bolji,koji gori i zbog Äega,jer mi treba kao privremena varijanta,dok ne skupim para za neki NAKAMICHI: PIONEER CT-656 MARKII, CT-737,CT-333,CT-S310,CT-S320,CT-S420,CT-S520,CT-M601R,CT-S530.

Link to comment
Share on other sites

da li može neko da  objasni koji deck od sledećih je bolji,koji gori i zbog Äega,jer mi treba kao privremena varijanta,dok ne skupim para za neki NAKAMICHI: PIONEER CT-656 MARKII, CT-737,CT-333,CT-S310,CT-S320,CT-S420,CT-S520,CT-M601R,CT-S530.

 

Боље Ñкупљај паре за Ðак.

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

pa i Šuca mi to predlaže,tako da ću izgleda tako i uraditi,a kad budem imao neke u ponudi NAKAMICHI-je takođe ću vas ovde pitati za mišljenje .

Ako mozes uganjati BX 300, on bi bio najbolji sto se tice ulozeno/dobiveno. Sto se tice ovih Pioneera ja bi se odlucio na 737. A sto se tice boljih Nakova...evo jes jedne od tisuce anegdota.....Uzeo svoj 680 zx i kod prijatelja snimali, zezancija i tako to....dek je bio u drustvu Teac 5000, 8030, Aiwa 9000, Sony 730es, 990es, 6es, Pioneer 939 i 959, Akai 95 ...sve dobre pile, ali kod isprobavanja kazeta svaki put je uslijedio sok kada bi presli sa 680 na neki drugi ili ponovo na njega...hocu reci...uz duzno postovanje svim ovim ljepotanima, ali nisu ni blizu dorasli evo u ovom slucaju 680 zx....to je fakin gramofon, sta on iscijedi iz trake to ni jedan od navedene ekipe nemoze...tocka!!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...