Jump to content


Kaset Dekovi


ScepanBG

Recommended Posts

Цака је у директној продаји без надметања(лицитирања) за 449,00 Евра + 15Евра трошкова Ñлања.

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Hvala na odgovoru , ali nije to malo preterano za ovaj dek.

 

:roll:

 

И није, гледајући цене других уређаја које продаје иÑта фирма:

 

 

http://stores.ebay.de/RetroAudio-BERLIN-Klang-der-Zeit?_trksid=p2047675.l2563

 

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

I još jedno pitanje za g. stoN -a . Ima jedan oglas kod nas za taj model .

Prodavac piše u oglasu , citiram ",jedino što hoće da otvara i zatvara vrata od kasete koja su motorizovana i to radi besprekorno,na ostale komande ne reaguje "

da li je to kvar koji se može relativno jeftino odkloniti , ili da se manim ćoravog posla.

Hvala unapred na odgovoru

Link to comment
Share on other sites

I još jedno pitanje za g. stoN -a . Ima jedan oglas kod nas za taj model .

Prodavac piše u oglasu , citiram ",jedino što hoće da otvara i zatvara vrata od kasete koja su motorizovana i to radi besprekorno,na ostale komande ne reaguje "

da li je to kvar koji se može relativno jeftino odkloniti , ili da se manim ćoravog posla.

Hvala unapred na odgovoru

Nisam Ston, ali da probam....opcenito jednostavan kvar otkloni vlasnik....u ovom slucaju moze biti napajanje, hladan lem ili procesor koji je zakazao, sto moze biti lako moguce, obzirom da se prodaje pokvaren, a to znaci da se ne isplati zezati sa tim.

Nasi ljudi ipak pokusaju popraviti, a vani se ima novaca i ljudima se neda zezati pa se cesto naleti na dobar dek po smjesnoj cijeni, a popravak remencic.

Link to comment
Share on other sites

Nisam Ston, ali da probam....opcenito jednostavan kvar otkloni vlasnik....u ovom slucaju moze biti napajanje, hladan lem ili procesor koji je zakazao, sto moze biti lako moguce, obzirom da se prodaje pokvaren, a to znaci da se ne isplati zezati sa tim.

Nasi ljudi ipak pokusaju popraviti, a vani se ima novaca i ljudima se neda zezati pa se cesto naleti na dobar dek po smjesnoj cijeni, a popravak remencic.

 

Hvala na odgovoru , nisam majstor ali sam se ( pouÄen životnim iskustvom ) plaÅ¡io da će se spomenuti reÄ procesor.

Ništa od kupovine tog deka , ali ako neko smatra da uđe u tu avanturu evo linka

 

http://www.limundo.com/kupovina/Tehnika/Audio/Kucni-uredjaji/Sony-TC-K520-Dek/16390837

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

I još jedno pitanje za g. stoN -a . Ima jedan oglas kod nas za taj model .

Prodavac piše u oglasu , citiram ",jedino što hoće da otvara i zatvara vrata od kasete koja su motorizovana i to radi besprekorno,na ostale komande ne reaguje "

da li je to kvar koji se može relativno jeftino odkloniti , ili da se manim ćoravog posla.

Hvala unapred na odgovoru

 

Ðко је цена Ñмешна( читај мала) или ту негде вреди пробати.

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Hvala na odgovoru , nisam majstor ali sam se ( pouÄen životnim iskustvom ) plaÅ¡io da će se spomenuti reÄ procesor.

Ništa od kupovine tog deka , ali ako neko smatra da uđe u tu avanturu evo linka

http://www.limundo.com/kupovina/Tehnika/Audio/Kucni-uredjaji/Sony-TC-K520-Dek/16390837

:wave2

imas PM u vezi moguceg kvara za taj dek
Link to comment
Share on other sites

K520 kao i K620 vole da umru...totalno pobrljave i nema im spasa. Znam bar 5 takvih, simptomi slicni, jedan sam i ja imao...kako sam ga rastavio u proste cinioce..

 

Ja bi poslusao Uzvraba i ne bi se petljao sa tim kvarom . Cifra je u startu smesna ali popravka moze da se popne i  na 30 eura  i ni to nije problem , problem je sto mu verovatno  nema spasa kao sto rece kolega koji se izuzetno razume u Sondze

 

 Usputno  imam jedno pitanjce . Kolike vrede Akai deckovi model gxc - 570d  i  gxc - 570d mk2 .  Koliko svaki od njih vredi i u cemu je razlika kao i zvucne performanse  istih. Nude mi se  za po 250e svaki pa cisto da se konsultujem sa vama  :wave2

Link to comment
Share on other sites

Bio sam prije par mjeseci u ovoj temi rekao da se muski bacam na izradu pojacala i stavio par slika sirovog aluminija :smile: dusu sam ispustio na njima :sad: Obzirom da je gotovo... integrirani amp i dva mono bloka...dali da slike stavim ovdje ili da otvorim novu temu?

 

ПоÑтоји тема за такве Ñтвари:

 

 

http://www.hi-files.com/forum/index.php?/forum/9-samogradnja/

 

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

A otvori novu temu sa pojaÄalima.....ili kako naÅ¡ kolega retro (kojeg nisam dugo vidio na forumu) ima svoju temu "Rezime pristiglih ureÄ‘aja"

DeÄki tu sam ja ali sam totalno rasturio kuÄu tako da nemam baÅ¡ puno vremena za tehniku, jedva Äekam da zavrÅ¡im no neÄe to joÅ¡ skoro. Kad doÄ‘u hladni dani nadoknadit Äu sve propuÅ¡teno :)

Link to comment
Share on other sites

Odlican dek i rijedak...imao sam crnu varijantu...odlicna cijena, visoko kotira...

 

A  zvucno ?? otpr . . . u kom rangu deck - ova pripada, koliko je pouzdan, snadbevenost rezervnim delovima  . . .itd .. . .

 

Sve su to vrlo bitne stvari za nesto sto preko celog nekog mehanickog sklopa sa milion delova  vrti traku

Link to comment
Share on other sites

Ðј да Ñе и ја похвалим "новим" деком. Ðабавио Ñам harman/kardon td 420 у прилично добром Ñтању.  ÐиÑам нашао тд 470 који је ваљда најбољи из те Ñерије па Ñам узео овај и ниÑам погрешио (ако ништа друго Ñигурно Ñам прошао дупло јефтиније). Звучно ÑаÑвим добар једино што му фали мало функционалноÑти (не би шкодило да има auto reverse и још понеку кориÑну функцију). Ðли што оно кажу колико пара толико музике, мада је у овом Ñлучају више музике. :listen

 

http://www.vintagecassette.com/harman_kardon/td420

 

Верујем да ће Ñајт чији Ñам линк поÑтавио бити занимљив (и кориÑтан) Ñвим љубитељима каÑеташа. Ðема чега нема.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...