Jump to content


Kaset Dekovi


ScepanBG

Recommended Posts

Evo i mojih obeÄanih slika......moja gospoÄ‘a polako ulazi u ove deckofilske vode. Paket stigao kuÄi, ja u frankfurtu ona je to odma rutinski kad je otpakirala paket fino poslikala i spremila u ormar.

A vidi jadna žena da nema pomoÄi nego jedino se prikloniti.

Ako nisi megaloman mislim da ces biti zadovoljan dekom Isti takav i ja imam i prezadovoljan sam njegovimm radom.O tome koja je klasa i da ima mnogo boljih dekova necu uopste da pricam,Znam koji je moj domen i u tako se prema tome ponasam. :thumbsup2 :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

Iz mog posmatranja, mislim da su zamenjeni kanali na glavi za snimanje. Nisam struÄan da otvorim dek i vidim da li je to uÄinjeno sa konektorima na samoj glavi ili negde unutra na elektronici.

Ðа оÑнову чега миÑлиш да Ñу замењени камали?

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Nisam joj taÄno napisao adresu, evo sada se pojavila. InaÄe mudro razmiÅ¡ljaÅ¡, nisam pomislio da to može biti i glava za reprodukciju, a video sam ovu Äudnu žicu iz nje...trebalo je prvo da pomislim da je ona u pitanju.

МиÑлим да је то Ñве ОК.

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Kakva je zvucno? Bila je jedna slicna na kp, meni se svidela ali sam obracao paznju na glave i ostalo a bas nije bila skupa :hdphones

ZvuÄno sasvim pristojno ne znam da opisujem kao Zoki a i sistem mi je lo-fi :order .InaÄe to je ta sa kp u tom momentu glavni dek mi je bio na servisu a vokmen poÄeo da zavija tako da sam ËmoraoË na nesto da vrtim kasete. :razz:

Link to comment
Share on other sites

Evo i glavni наравно Ñветле предње плоче(шампањ) ко што чика Стон налаже. :crno-na-belo

post-13269-0-16936000-1359279076_thumb.j

оне море

post-13269-0-85494600-1359279136_thumb.j

Lep Pionir :thumbsup2 , lep, liÄi na moj 676 (uf, ala sam ja hteo srebrenog, al' kad nije bilo na kp)....

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Ništa, razmišljam se šta da radim. Preterano veliko iskušenje da uzmem i sam da ga otvorim, ali sam uveren da bi ostalo samo na tome...otvorio bih ga, pogledao i zatvorio jer nemam ništa od neophodnog alata za bilo kakve zahvate. Razmišljam da li je moguće da je ta razlika u kanalima nastala usled brutalno raštelovanog azimuta i visine glava, pa sam ja to nešto "kao" vratio. Sve sam radio "na uvo" bez alignment kaseta i mernih instrumenata.

NaÅ¡ao sam link gde je priliÄno dobro objaÅ¡njeno kako uraditi kalibraciju deka ako se poseduju te kasete :

http://www.naks.es/cal_faq.html

Lik sa istog sajta prodaje i te kasete koje sam pravi za 75 eura.

Našao sam još jedan sajt koji ima puno informacija o Nak-ovima generalno, sinoć prelistah celu FAQ stranu:

http://www.nakremotes.com/

Da li možda neko ima ove kasete za alignment?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...