Jump to content


Kaset Dekovi


ScepanBG

Recommended Posts

Upravo uzeo novu igracku...

Covjek imao i prekrasnog JVC 1010TN al ga nije htio prodati

ImaÅ¡ bolju igraÄku od mene! :plakanje:evil:

Ok, dobro, da ne demantujem svoju izjavu da je ovo najtopliji podforum, svaka Äast na novom deku, meni su svi ti PiJoniri prelepi, a 979 je skoro pa moja želja CT-93 :facehearts (kog ću imati kad porastem).

Nek te dugo i verno služi!

:wave2

Link to comment
Share on other sites

IdlerTire, Äestitam na zaista prelepom deku a taj bias potić mi je takav kicoÅ¡ki potez da me uvek kao magnet vuÄe ka sebi.

Eno na KP jedan 979 i to baš u Novom Sadu :listen ali po mome kriterijumu jaka cena za taj dek, hajd' da ne komentarišem dalje.

Čim sam video oglas već sam pomislio batali Sandro je već bio tamo.Bias pot je bruka. :facehearts

Link to comment
Share on other sites

Čim sam video oglas već sam pomislio batali Sandro je već bio tamo.Bias pot je bruka. :facehearts

Hehehe :thumbsup2

Ma razmišljao sam, lomio se još sinoć kada sam video oglas ali...

Pioneer za koji bih dao oko 150 Eura je jedino ct-a9 u bilo kojoj verziji a preferiram D pa X pa obiÄnu a ct-a1 bih platio i viÅ¡e ali mi nije na listi za odstrel a ovaj i sliÄni kao 959/939/910/920/95 ne.

Možda nekome vrede te novce ali meni ne mada vidim rezervisan je i sada mi je lakÅ¡e, ima kome ta ili sliÄna cena odgovara i dobro je.

Link to comment
Share on other sites

Eto hvala svima, lijep je to komad deka :smile:

Dek je stvarno odlicno ocuvan....ali za oko mi zapeo i 1010....imao sam ga davno pa ga se opet pozelio :smile:

Idem sad malo gledat potenciometar biasa kako radi :smile:

ÄŒestitam na nabavci, ja imam i 979 i 1010, ne bih mogao da se odlucim koji mi je lepsi :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

Ја ниÑам ни један :plakanje

:wave2

Ti si svojevremeno odgovorio da dekova koje želiÅ¡ (neki babaroga HitaÄi, nisam zapamtio koji) ima jako malo i ih se ljudi teÅ¡ko odriÄu, tako da ti je oproÅ¡teno. ;-)

:wave2

Edited by Srle
Link to comment
Share on other sites

Retro, hvala, ali bilo mi je tesko odluciti se jer treba uloziti rada, nece da radi kalibraciju na svim trakama, pogonski motor je menjan, zezaju mikroprekidaci za tip trake, ima nekih ogrebotinica odozgo...

Ali, onaj ko ga je radio deluje da je pedantno obavio posao.

Jedina dva Pioneer-a koja me jos zanimaju su CT-A9 i CT93. Jednog dana cu ti ponuditi neki dek koji te jako svrbi za tvoj CT93 :)

Link to comment
Share on other sites

Retro, hvala, ali bilo mi je tesko odluciti se jer treba uloziti rada, nece da radi kalibraciju na svim trakama, pogonski motor je menjan, zezaju mikroprekidaci za tip trake, ima nekih ogrebotinica odozgo...

Ali, onaj ko ga je radio deluje da je pedantno obavio posao.

Jedina dva Pioneer-a koja me jos zanimaju su CT-A9 i CT93. Jednog dana cu ti ponuditi neki dek koji te jako svrbi za tvoj CT93 :)

Ako dobro ne vodi traku, nece kalibrirati, kad otvoris poklopac vrata i zatvoris unutarnja sa kazetom, provjeri dali kazeta nalijeze do kraja ili moras malo pomoci da bi bila 100%....provjeri zadnji stabilizator.....mene je 777 zezao jer traka ponekad nije bila dobro stajala, pa nekad nije dobro kalibrirao.

Link to comment
Share on other sites

Hvala puno Idler, probacu to. Na nekim kasetama odradi savrseno, na nekima ne. Pored toga pot ode dosta u levo, moram to da sredim na trimerima. Lepo je sto super auto ble koristi ton od 15 KHz za bias.

moj odradjuje sve perfektno....samo da te podsjetim; dek ima prednji i zadnji stabilizator, provjeri zadnji dali ima svoj normalni hod od pola mm i dali ima oba federa sa gornje strane, provjeri zadnju plocu iza kazete/stabilizator dali donji dio stoji u svojim utorima, naime znaju idioti petljati pa ne zakvace dobro taj dio.

Provjeri rolere..... kad kazeta udje nesmije mradati kad ju pogurnes rukom ni malo.. ...ne diraj trimere dok ne provjeris dio sa kazetom100%....njihov dio vrata i dijela gdje traka ulazi je iznimno slozen i nikad ne radi problema, ali, ako po njima ide cackati nepedantna ruka onda zezaju....kao sto rekosmo jednom ti Pioneeri imaju dusu :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...