Jump to content


Kaset Dekovi


ScepanBG

Recommended Posts

Idler naÅ¡ao sam o kojim se Philipsovim dekovima radi, to su FC-141 pa sve do FC-156, sistem se zove ATEC ili Azimuth tape error correction, dekovi sa baÅ¡ prave plastiÄnjare.

FC 144 sam imao...grob od deka...solenoid control i korekcija azimuta zaboravio sam na njega, mislim da je bio dvoglavas i nekakav cudan koliko se sjecam auto sistem je imao, ali se ne sjecam kako je i dali radilo...bilo je to jako davno...poklonio ga frendu

Link to comment
Share on other sites

Decki nije Kyocera ni Tandberg....kad odlucite da vam kazem onda cu reci, jer tesko je pogoditi, a svaki dekoljubac je valjda cuo za njega :smile:

ma, vidio sam jednog na ebay-u pa reko.....možda :type

teško je ovako bez naznaka,.....bilo je raznih modela koji nisu bili za europsko tržište, ili preskupi, ili.... :blah

valjda ćeš nam reći ;-)

Link to comment
Share on other sites

ma, vidio sam jednog na ebay-u pa reko.....možda :type

teško je ovako bez naznaka,.....bilo je raznih modela koji nisu bili za europsko tržište, ili preskupi, ili.... :blah

valjda ćeš nam reći ;-)

Ok, radi se o misticnom deku...mislim da sam upotrebio bas pravu rijec....prvi put ga vidio u SAM casopisu.....

Link to comment
Share on other sites

Da nije Vector Research vcx-600 ili vcx-800?

Bravo nikola VCX 800!!! covjeku stoji 10 godina i naravno idler ga zeza...to im je problem....lik mi ga daje za 200 dolara, ali sporo mi odgovara...sve se rasteze...na slikama je jako ocuvan dek....rekao sam mu da mi posalje snimku deka...malo me frka narucivati tako nesto i tako daleko....

Link to comment
Share on other sites

Nikola svaka Äast, :thumbsup2 moram priznati da mi ta firma nije pala na pamet, kao Å¡to Idler kaže sjeÄam ga se kao kroz maglu iz nekog Sama, ti dekovi su zaista rijetki.

Idler dali su to njihovi orginal dekovi ili su ih po neÄemu radili, modeli VCX-400 i 500 podsjeÄaju na Nada.

Nisu njihovi, koliko se sjecam NEC je radio te modele za njih

Link to comment
Share on other sites

Evo i ja sam napravio novogodisnji :xmas popis:

Aiwa XK-009 Excelia 2 komada

Akai GXC-760D

Alpine AL-80

Braun C1

JVC TD-V1010

JVC TD-V621

Nakamichi BX-100

Nakamichi 482

Onkyo Integra TA-2700

Pioneer CT-737

Pioneer CT-979

Sony TC-K950ES

Sony TC-K808ES

Sony TC-K555ESII

Sony TC-WR901ES

Teac V-7000

Tu je i gomila Walkman-a,medju kojima i:

Sony WM-D6C 3 komada

Sony WM-DD9

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Ajde da ja ispalim jedan pokušaj ovako na slepo.

Da bi pogađanje bilo zanimljivije od igre loto, moraš nam dati još nekih informacija

1. A&D GX-Z9100EX

Ima jedan zanimljiv GX-Z 7100 ali LE tj limited edition mala serija, crna vrata iz prvih serija 75/95 sa stabilizatorom od mk2 serije i nogama od keramike...umjesto Reference Master pise Limited Edition...ali mislim da je cifra 1500 eu:-/

Link to comment
Share on other sites

Evo i ja sam napravio novogodisnji :xmas popis:

Aiwa XK-009 Excelia 2 komada

Akai GXC-760D

Alpine AL-80

Braun C1

JVC TD-V1010

JVC TD-V621

Nakamichi BX-100

Nakamichi 482

Onkyo Integra TA-2700

Pioneer CT-737

Pioneer CT-979

Sony TC-K950ES

Sony TC-K808ES

Sony TC-K555ESII

Sony TC-WR901ES

Teac V-7000

Tu je i gomila Walkman-a,medju kojima i:

Sony WM-D6C 3 komada

Sony WM-DD9

:wave2

Austin baš lijepa kolekcija dekova, neka vas dugo i vjerno služe :thumbsup2:cheers

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...