Jump to content


Kaset Dekovi


ScepanBG

Recommended Posts

ZoranBG: Inace, spremam test dekova za "normalne" ljubitelje ovih uredjaja (a ne "pacijente") - cetiri modela raznih godista i slicne cene - od 700 do 900 DEM, ali potpuno razlicitih izmedju sebe, svaki je na svoj nacin specifican i caroban. Denon DRS-810 je jedan od njih. Tri deka su spremna, pitanje je samo kada cu stici da zavrsim cetvrti...

Uh, svaki dan upadam sa uzbudjenjem... Jedva cekam :D

Link to comment
Share on other sites

Kod mene je montaža na tri Å¡rafića a ovde na dva, jel ima neko ideju o Äemu se radi???

И јеÑте Ñа три звртња, ко зна шта Ñу му продали.

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav nocnim i ranim jutarnjim pticama na forumu.

Eve ga link ka odredjenoj masinki, izgleda da nam komsija ne zna sta ce sa dekicima, pa prodaje slabiji model Nakamichi CR-5E (P.S. obratiti paznju na onog donjeg pastuva slika br.1):

http://www.expressz.hu/szorakoztatoelektronika/hifi/kazettas_magno_deck/hirdetes-30754611/

Cijena, prava sitnica 1Ft (podlozna dogovoru ;-)).

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav nocnim i ranim jutarnjim pticama na forumu.

Eve ga link ka odredjenoj masinki, izgleda da nam komsija ne zna sta ce sa dekicima, pa prodaje slabiji model Nakamichi CR-5E (P.S. obratiti paznju na onog donjeg pastuva slika br.1):

http://www.expressz....detes-30754611/

Cijena, prava sitnica 1Ft (podlozna dogovoru ;-)).

Da , ali piÅ¡e u dnu da oÄekuje ponude
Link to comment
Share on other sites

Mislim mladi kolega da bi trebali malo da se suzržite bezobraznih izjava.

Ja imam dokumentovanu cenu od prodavca ( ako je e-mail dokaz na sudu )

Prvo ,mladi kolega ima 42 godine tako da je on veteran svugde pa i u ovim vodama,drugo.ja sam priÄao sa Äovekom ,dao bi za 200 evra.A lupetanje nije bezobzirna izjava.A ti idi pa se vucaraj po sudovima
Link to comment
Share on other sites

Prvo ,mladi kolega ima 42 godine tako da je on veteran svugde pa i u ovim vodama,drugo.ja sam priÄao sa Äovekom ,dao bi za 200 evra.A lupetanje nije bezobzirna izjava.A ti idi pa se vucaraj po sudovima

Ja imam 60 godina što uopšte nije bitno i imam e-mail kao dokaz onom mom " lupetanju " i smatram da smo

ovu temu zakljuÄili gospodine " aco ".

Link to comment
Share on other sites

Molim Vas da se ne smejete na jedno pitanje.Nikada nisam koristio Dolby C(jesam par puta na losim dekovima pa sam uvideo da su to corava posla a ovaj je malo bolji od njim pa reko da probam), pa me zanima koliko da idem sa nivoom snimka :roll: ?U pitanju je Aiwa ad-f850, perdpostavljam da je obelezeno dolby oznakom malo ispred 0db ali eto da pitam (u pitanju je snimanje na normal kasetama).Unapred hvala i pozdrav svima!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...