Jump to content


Kaset Dekovi


ScepanBG

Recommended Posts

ima i u ovoj temi novosti uspio sam za pristojnu cijenu izlicitirati jedam jako ljepi deck nije vrh vrhova ali je jako ljep. nije još stigao ali je moj i naputu je na adresu u frankfurtu. Nekad davno sam imao 700 bio sam jako zadovoljan sa snimkom, kakva su vaša mišljenja o tom decku (osim štu su štdjeli na materijalu, sama plastika)

post-21344-0-23812700-1328358522_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

ima i u ovoj temi novosti uspio sam za pristojnu cijenu izlicitirati jedam jako ljepi deck nije vrh vrhova ali je jako ljep. nije još stigao ali je moj i naputu je na adresu u frankfurtu. Nekad davno sam imao 700 bio sam jako zadovoljan sa snimkom, kakva su vaša mišljenja o tom decku (osim štu su štdjeli na materijalu, sama plastika)

Možda su Å¡tedeli na materijalu ali je zvuk fantastiÄan.Mekan ,topao pravi analogni.Vratanca su ružna i od bele plastike ko da se radi o decku od 200 maraka,ali zato ima stabilizatorC.C.C.S..Uglavnom zvuÄno jedan od boljih dekova
Link to comment
Share on other sites

Možda su Å¡tedeli na materijalu ali je zvuk fantastiÄan.Mekan ,topao pravi analogni.Vratanca su ružna i od bele plastike ko da se radi o decku od 200 maraka,ali zato ima stabilizatorC.C.C.S..Uglavnom zvuÄno jedan od boljih dekova

da Å¡to se tiće 700 sa snimkom sam bio super zadovoljan, ostalo je bilo prosjeÄno. a Å¡to se tiÄe vratanca mislim da ni jedan deck nema teÅ¡ka vratanca kao teac 6030 i 8030

Link to comment
Share on other sites

Pre svega veliki pozdrav svim ljubiteljima dekova :cheers.U ovoj temi bi voleo da pisemo o dekovima(licna iskustva),koji dek bi zeleli da imate,koji dek vam se do sad najbolje pokazao,koje ste dekove imali/imate,da postavljamo slike dekova koje imamo,kad neko kupi dek da ga ovde predstavi(pohvali se) i sve ostalo vezano za dekove.Za pocetak postavicu slike nekih dekova iz moje kolekcije(Teac Z-6000,Nakamichi Cassette deck 1,Onkyo TA-6711 i NAD Monitor 6300)kad budem ovih dana slikao ostale postavicu i njihove slike.

Veliki pozdrav i od mene svim Dekasima
Link to comment
Share on other sites

Svaka cast tobra, kada ti dosadi zovi.

BTW, jesi li se oporavio i kako si sada.

@ Tutti

Neće da dosadi, kako tvoj dek radi, jel slusa?.... Evo ja moj pripremio da uradim TC-K770ES, ono klasika gumice, podmazivanje, Äišćenje mikro prekidaÄa (hrom, normal, metal...).

Ma pusti joÅ¡ se nisam oporavio, naj gora je noć bole rebra, grudi, kiÄma užas. Kad popijem lekove malo bolje i tako guramo ma proćiće i ovo, zato mi dekovi ubijaju dosadu evo snimam na Sony, Technics, Akai i tako redom malo da se razdrmaju i oni imaju duÅ¡u. Pre dva dana sam zavrÅ¡io sa Technics-om ma radi ki blesav evo upravo snimam sa dbx filtrom i mogu da ti kažem da je zvuk do jaj*.

Evo malo slika....

post-11425-0-06314500-1328641370_thumb.j post-11425-0-91169500-1328641385_thumb.j

post-11425-0-57351000-1328641406_thumb.jpost-11425-0-90502700-1328641417_thumb.j

post-11425-0-25942400-1328641430_thumb.jpost-11425-0-63890500-1328641438_thumb.j

Pozdrav

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Tobra kao da sebe slušam, isto je sa boli a i sa dekovima, zaista imaju dušu i trebaju povremeno raditi, Sony je prekrasan, neka vas vjerno služi :thumbsup2

@ Retro-Man

Hvala, i vama želim da vaša kolekcija dekova besprekorno radi, naravno da imaju dušu. Samo da znate kakav je gušt kalibrisati kasetu pa naštelovati nivo snimanja milina jedna, e da mi je još jedan trakaš pa da kompletiram doživljaj....

Pozdrav

:wave2

Link to comment
Share on other sites

@ Retro-Man

Hvala, i vama želim da vaša kolekcija dekova besprekorno radi, naravno da imaju dušu. Samo da znate kakav je gušt kalibrisati kasetu pa naštelovati nivo snimanja milina jedna, e da mi je još jedan trakaš pa da kompletiram doživljaj....

Pozdrav

:wave2

Tobra za trakaš ste u pravu, oni su zaista nešto posebno, ja sam se zadovoljio ovim Revoxom B-77

post-15891-0-41948600-1328659916_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

@ Tutti

Neće da dosadi, kako tvoj dek radi, jel slusa?.... Evo ja moj pripremio da uradim TC-K770ES, ono klasika gumice, podmazivanje, Äišćenje mikro prekidaÄa (hrom, normal, metal...).

Ma pusti joÅ¡ se nisam oporavio, naj gora je noć bole rebra, grudi, kiÄma užas. Kad popijem lekove malo bolje i tako guramo ma proćiće i ovo, zato mi dekovi ubijaju dosadu evo snimam na Sony, Technics, Akai i tako redom malo da se razdrmaju i oni imaju duÅ¡u. Pre dva dana sam zavrÅ¡io sa Technics-om ma radi ki blesav evo upravo snimam sa dbx filtrom i mogu da ti kažem da je zvuk do jaj*.

Pozdrav

:wave2

Sony slusa dobro otkako ga je Zeon propustio kroz ruke.

Uzivaj u dekovima, taman malo da zaboravis na bol.

Pozdrav.

Link to comment
Share on other sites

@tobra sto bi ja voleo da znam da popravljam dekove, al sam totalni antitalenat sto se mehanike tice.Sony je bruka mada meni licno da mogu da biram naspram onog Pionira :facehearts ........

Samo treba ljubavi, nije to bauk, pa ljudi su ga sklopili. Mene kada klinci i žena iznerviraju ja dovatim jedan dek da radim i eto ti smirenja, ne trabaju mi koje kakvi lekovi za smirenje, samo ljubav i to je to i ono fino i polako ko sa ženama....

Pozdrav

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...