Jump to content


Sony KDL 32 EX 719 i 46 EX 719


night rider

Recommended Posts

Cenjeni forumasi,

Kroz vreme,a pored malo bolje opreme za audio-video reprodukciju ( Denon 2500 BTCI i po neki blu ray disk ) naucio sam da ni jedna dijagonala TV-a nije prevelika ! Medjutim,zivotni prostor kojim raspolaze moja porodica,mi ne dozvoljava da nabavim TV veci od 32",a u toj dijagonali,kao sto znamo, cuda ne postoje kod ni jednog proizvodjaca,pa sam se ja odlucio za Sony KDL 32 EX 719 ( sa Sonyjem sam zadovoljan,u kuci imamo jos dva LCD-a istog proizvodjaca ).

Televizor sam dobio po pristojnoj ceni ( za nase uslove) i vrlo sam zadovoljan slikom i svim njegovim funkcijama. :thumbsup2:bounce

Medjutim,moj prijatelj je,vodjen mojim iskustvom,a obzirom da ima veci stan,kupio isti model ali dijagonale 46".I doziveo je vrlo neprijatno iznenadjenje.TV ima po bocnim stranama ekrana,posebno po coskovima,nesrazmerno jako osvetljenje,koje je neprijatno vidljivo kod iole tamnih scena !!! :plakanje

Kakva je situacija kod 40" neznam,sve ovo pisem u nameri da informisem potencijalne kupce da imaju u vidu ovo nase iskustvo !! :crno-na-belo:screwy

Pozdrav. :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...