Jump to content


Koje zvucnike uz NAD?


Sholim

Recommended Posts

Zdravo svima!

Da ne duzim pricu, potreban mi je savet:

naime, odlucio sam se za kupovinu pojacala NAD c320BEE i cd player-a NAD c521BEE. Zanima me misljenje o ovim komponentama, kao i koje zvucnike da im "priustim". Razmisljao sam o B&W DM303, Monitor Audio bronze2, Acoustic Energy Aegis Evo One ili Warfedale diamond8.2? Da li bi bolji bili neki drugi zvucnici(do 250 eura)? Zna li neko gde u BGD-u mogu da se zavrse AE Aegis Evo One?

Unapred hvala!!!

Link to comment
Share on other sites

...AE uz NAD odlicno zvuci...ustvari...AE su odlicni zvucnici...

...a za Monitor Audio ne znam sta da ti kazem...."bronze" je najslabija serija...bolje dodaj malo kesa , pa zavrsi "silver" seriju....

....mada neces pogresiti sa AE...male nisam slusao....slusao sam model 3 (ali Aegis....bez "EVO", stariji model) uparen sa NAD 350-icom...

...dobro podnosi orkestre, gitaru, elektroniku, vokale...

...imas radnju u Kneza Milosa, iznad "Londona"....(sa te strane)...da se ne zbunis...i KORATO je otvoren preko puta...ili probaj u HALO oglasima....na kraju rubrike AUDIO...covek ima kikindski broj 023...(donosi ih iz Madjarske)

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav ! ! !

Pa sta da kazem NAD je u toj klasi u kojoj govorimo i cenama jednostavno zakon...

C320bee imam vec duze vreme i jednostavno sam prezadovoljan

o izboru kutija ljudi su ti vec dali dosta saveta pa ti vidi...

Dynaudio - tu nemamo sta da pricamo... (samo ime govori) :)

B&W ne znam ako imas da izdvojis neki iz serije 600 bi sigurno sa NAD-om cinio da zaboravis da vreme prolazi dok slusas muziku... :lol:

SAmo polako i obazrivo, nek ti ovo bude samo vodilja mislim ovi saveti a ti naravno napravi uzi izbor pa omiljene diskove pod saku i poslusaj kutije... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...