Jump to content


Lino Lada


Bujodrag

Recommended Posts

Daj da pisemo peticiju Kinderu, da ih smaramo svakodnevno da pokrenu ponovo proizvodnju, mislim da su prestali da prave bilo sta drugo, buena, jaja i slicno bilo bi me briga, ali najbolji krem na svetu....

Samo kad osvane na KP vintage krem ne otpakovan ,kinder lada....

Dok se to ne desi dobra je i linolada.

Nego kad videh onu reklamu....to me je dokusurilo. :o

Kinder proizvodi svoj krem sve vreme. Tj. kao sto lepo rece Accuphase - ne postoji "Kinder", postoji Ferrero, koji proizvodi Nutelu.

Ta Kinder Lada je verovatno bila licencna proizvodnja nekog starijeg krema, koji je Kinder odustao da proizvodi, pa su prodali recept.

Inace, Ferrero trosi oko 25% svetske proizvodnje lesnika. Recept za Nutelu je brizljivo cuvana tajna.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 238
  • Created
  • Last Reply

Kinder proizvodi svoj krem sve vreme. Tj. kao sto lepo rece Accuphase - ne postoji "Kinder", postoji Ferrero, koji proizvodi Nutelu.

Ta Kinder Lada je verovatno bila licencna proizvodnja nekog starijeg krema, koji je Kinder odustao da proizvodi, pa su prodali recept.

Inace, Ferrero trosi oko 25% svetske proizvodnje lesnika. Recept za Nutelu je brizljivo cuvana tajna.

Link to comment
Share on other sites

Nutela jeste vrhunski krem, ali je obicno pisanje u vetar za Kinder Ladu. Ferrero jeste bio natpis koji je stajao na kinder ladi i istu je po licenci radila Podravka...sta , kako i jos bolje zasto je nestala je misterija....Nutela nema dodirnih tacaka sa ukusom Kinder Lade.

Link to comment
Share on other sites

Da li to znači da tvoja "malenkost" nije bila te sreće, da makar proba čuveni i najbolji krem ikada, zvani KINDER LADA ???

U to slučaju si zaista propustio jedno neponovljivo iskustvo...

Tamanio sam ja kao klinac i kinder ladu i euro krem, oba su mi bila odlicna. Ali danas mi nekako vise lezi nutela...

OK, leze mi palacinke: Nutela, plazma i visnje :D.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...