Jump to content


Lino Lada


Bujodrag

Recommended Posts

  • Replies 238
  • Created
  • Last Reply

Lino lada jeste kinder lada, pravi je ista fabrika koja je pravila i kinder ladu. Medjutim iz nekog razloga samo fabrici poznatoj ( svabskoj ) kinder lada vise ne postoji ( zamalo plakao nisam kad sam saznao) , a ovi su nastavili da je prave, al pod imenom lino lada jer nemaju licencu za ono originalno ime.

Informacije iz mozga, od pre par godina kad sam resio da nadjem Kinder Ladu posto poto...

E sad ukus lino lade je stvarno 90% originala, al nije bitno.

Ja sam isto imao do skoro teglicu al nestade. Doslo mi da pretresam lino ladu u nju zbog experimenta da vidim kolko vizuelno originalna tegla utice na ukus. AA AAA ko Je sad lud aaa aaa.

Link to comment
Share on other sites

LinoLada je Podravkin proizvod, to su oni iz Koprivnice koji proizvode i Coko(Lino).....wave2.gif Kupujmo domace....thumbsup2.gif

Ako po vlasništvu kompanija probaš da probereš domaće proizvode, vrlo brzo ćeš shvatiti da ti pijaca u nekom obližnjem selu ne gine... :plakanje

Link to comment
Share on other sites

Daj da pisemo peticiju Kinderu, da ih smaramo svakodnevno da pokrenu ponovo proizvodnju, mislim da su prestali da prave bilo sta drugo, buena, jaja i slicno bilo bi me briga, ali najbolji krem na svetu....

Samo kad osvane na KP vintage krem ne otpakovan ,kinder lada....

Dok se to ne desi dobra je i linolada.

Nego kad videh onu reklamu....to me je dokusurilo. :o

Link to comment
Share on other sites

...na kojoj je sveze voce i povrce iz celog sveta.Sigurno nas neunistivi proizvod je modifikovana soja.Kupih neki dan pecurke-zemlja porekla Kina...

Zato i napisah da se mora ići u selo. Na beogradskim i ostalim gradskim pijacama ima svega sem našeg voća i povrća. :crno-na-belo

Link to comment
Share on other sites

Neko je spomenuo vintage teglicu od neprevaziđene kinder lade?

A evo vam još jedna sveža vest oko uvoza "strane robe" !!!

Dosta smo mi bili jeftinija radna snaga. Uostalom, ne dotiče me puno - Eurokrem nikada nisam voleo, za razliku od slatkiša sa prefiksom Kinder. :crno-na-belo

Eh života, kad se komšija vrati sa poslovnog puta u Nemačkoj, pa iz bunkera izvuče tri kese švapskih slatkiša...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...