Jump to content


Lino Lada


Bujodrag

Recommended Posts

Morao sam ovo da podelim sa vama!

U prodavnici u komšiluku pojavila se Lino Lada Milk Krem!

9194aaee898c2aecb7ec5db3e81399ce_content_medium_noaspect.jpg

Nije toliko stvar u Lino Ladi koliko u tegli ispunjenoj iskljuÄivo belim kremom!

Diskutabilno je da li se svet u svojoj suštini pojavljuje u crno-belom polaritetu ili je

neravnomerno sivilo njegova dominantna karakteristika ili je, možda, preobilno šarenilo ono što nam muti vid.

Izvesno je, medjutim, da se u ovoj tegli nalazi potpuno beo krem!

Izvesno je, takodje, da tu neće ostati još dugo!

S kašikom u ruci, mojoj radosti nema kraja!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 238
  • Created
  • Last Reply

Lino lada represents a tasty and healthy creamy product of a unique and recognizable flavour with plenty of milk and hazel-nuts. The secret of success lies in a carefully chosen high quality ingredients, a strict control of quality and the attractive design and the original practical packaging. Thanks to the energetic content of its components, Lino lada is an ideal supplement to the food of children, athletes and, especially, audophiles. It is also rich of calcium which is of vital importance for a well-balanced audiophile development due to long hours spent in sitting in front of Audio System.

Link to comment
Share on other sites

Morao sam ovo da podelim sa vama!

U prodavnici u komšiluku pojavila se Lino Lada Milk Krem!

9194aaee898c2aecb7ec5db3e81399ce_content_medium_noaspect.jpg

Nije toliko stvar u Lino Ladi koliko u tegli ispunjenoj iskljuÄivo belim kremom!

Diskutabilno je da li se svet u svojoj suštini pojavljuje u crno-belom polaritetu ili je

neravnomerno sivilo njegova dominantna karakteristika ili je, možda, preobilno šarenilo ono što nam muti vid.

Izvesno je, medjutim, da se u ovoj tegli nalazi potpuno beo krem!

Izvesno je, takodje, da tu neće ostati još dugo!

S kašikom u ruci, mojoj radosti nema kraja!

Link to comment
Share on other sites

Linolada(fuj) nema veze sa Kinder Ladom. Kinder lada je bila neuporedivo bolja. Meni je i Eurocrem bolji od Linolade.

Nutella je meni u nedostatku Kinderlade zakon, više volim crno. Jedem krem na tegle i kantice a onda sport i Yoga&Hi-Fi

Link to comment
Share on other sites

Vauuu... hej "Buđodraže", jel se sjećaš ovoga(namerno sam stavio sliku prazne teglice)...

Ja sam Kinder Ladu OBOŽAVAO... pogotovu onaj "beli deo", sa nekakvim hrskavim parÄićima leÅ¡nika ili Å¡ta već... !!!

Reci mi, jel ovo "novo" iole sliÄno nezaboravnoj Kinder Ladi... ???

Gde to ima da se kupi... da se "otrujem" ko Äovek ???

:wave2:wave2:wave2:wave2:wave2

Link to comment
Share on other sites

Koliko znam Lino Lada je "naslednik" Kinder Lade odnosno otkupljena licenca za prizvodnju iste. Ukus je jedno 90% isti kao nikad prevazidjene Kinder Lade. Ima je u prodavnicama Idea, teglica one velicine je trenutno 164 din cini mi se, ne pitaj kako znam :lol:

Kao klinac sam najvise voleo da rabim one "teglice" Kinder Lade od 2.5 kile ...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...