Jump to content


Najlepši momenti u Hi-Fi-ju.


alex_ris

Recommended Posts

Čika Žiko, ne vidi se slika !!!

Ne znam Å¡ta bi', videla se juÄe (ne samo sa mog mesta...)

Vidim da ste se snašli...

Update1: Ništa nisam ni dir'o i vidi se, opet. Mislim da, samo, niste bili dovoljno strpljivi. No, nisam siguran, te...

Update2: Kako vidim, slika se, povremeno, vidi, ne vidi... Dakle, postoji neka zaÄkoljica sa URL gde je postavljena. Hvala Bujodrag-u na tome Å¡to se sliku, na drugi naÄin, uÄinio dostpunom.

Naravno, slika, ni blizu, nije toliko znaÄajna da vredi svega napisanog, al' takav je život... Uživajući u slikama ESL-ova, naleteh na ovu lepu zbirku starijih ureÄ‘aja i poželeh da je stavim u ovaj thread... Toliko...

Link to comment
Share on other sites

Ðл је умањи, оригинална величина је 2400 Ñ… 1595!

:wave2

Postavljena je, baš, takva da bi se videli detalji na uređajima, osim ESL...
Link to comment
Share on other sites

To su neki pacijenti iz New Yorka koji sve prodaju po paprenim cenama i jos naglasavaju kako je roba koju nude samo za nove bogatase Rusije i Kine. Meni sve to malo bezveze zvuci , mozda i uvredljivo, ali im je zato ponuda jeziva. Sve sami biseri japanskog High-Enda iz zlatnog perioda. :plakanje

Link to comment
Share on other sites

To su neki pacijenti iz New Yorka koji sve prodaju po paprenim cenama i jos naglasavaju kako je roba koju nude samo za nove bogatase Rusije i Kine. Meni sve to malo bezveze zvuci , mozda i uvredljivo, ali im je zato ponuda jeziva. Sve sami biseri japanskog High-Enda iz zlatnog perioda. :plakanje

Daj da vidimo onda makar, još malo tih bisera !!!

Mislim, kad ih već ti, što ih prodaju, pred svinje bacaju...

Link to comment
Share on other sites

Daj da vidimo onda makar, još malo tih bisera !!!

Mislim, kad ih već ti, što ih prodaju, pred svinje bacaju...

Vrlo jednostavno, koristeci link koji je postavio g.Rokijana ode se u virtuelnu prodavnicu pomenute ekipe iz New Yorka i uziva se u ponudi. :plakanje

http://cgi.ebay.com/RARE-SONY-TA-NR1-MONO-BLOCKS-POWER-AMPLIFIER-/300500398445 + see other items = :plakanje:facehearts

Link to comment
Share on other sites

Vrlo jednostavno, koristeci link koji je postavio g.Rokijana ode se u virtuelnu prodavnicu pomenute ekipe iz New Yorka i uziva se u ponudi. :plakanje

http://cgi.ebay.com/RARE-SONY-TA-NR1-MONO-BLOCKS-POWER-AMPLIFIER-/300500398445 + see other items = :plakanje:facehearts

Å to jes jes... da imaju "extra japansku egzotiku" imaju, ali...

- fotografije, koje prilažu u svojoj "virtualnoj prodavnici" sam viÄ‘ao i ranije, na drugim neameriÄkim sajtovima...

- rejting im je priliÄno nakilaviÄav...

- imaju sumano visoke cene, za neke proizvode koji su novi, još uvek u produkciji, te mogu sasvim legalno da se kupe za mnooogooo manju kintu...

Valjda misle da su "parajlije" mutave, pa to ne znaju !!!

Tako da... sve mi si Äini, da je to neka tamnoputa ekipa, Å¡to sluÅ¡a hipa-hopa, und vata se za jaja(pogledajte spotove), dok repuje...

Toliko o tome...

Link to comment
Share on other sites

Infinity IRS I Infinity Beta ...

Slusao sam ih u Minhenu-u '91 i ostadose mi urezani sve do danas, bese 500 w sinusa a preporucuju da se nestavlja slabije pojacalo od 150w/8oma.

Eh kako samo strasno izgledaju uzivo ~2,6m jedna jedinica, nikad nisam slusao jace kutije do dana danasnjeg,

A cena prava sitnica u to vreme oko 50.000 DM.

Secam se izasao sam iz showroom-a i kupio stereoplay na prvoj trafici........... Naravno sa njima na naslovnoj stranici infiniti rs beta

KAKVI DZINOVI.......... Samo kad se setim..... naravno casopis jos uvek imam...........

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...