Jump to content


Najlepši momenti u Hi-Fi-ju.


alex_ris

Recommended Posts

Ko je segrt???

No dobro, s obzirom na narastajuću radoznalost, te pitanja koja se množe, da ne mistifikujemo stvari !!!

Elem, "šegrt na slici" sam ja, glavom i bradom, accuphase(Miroslav)... a fotografija je sa prolećne prezentacije(2008), programa Krell & Vienna Acoustics u Hyatt Regency Belgrade !!!

Hvala, poÅ¡tovanom Älanu foruma @Viktor_alive, na komplimentu "ko je mladi Äovek, na slici pored..."...

No...

zaista je neukusno, i nepristojno objavljivati tuđe privatne fotografije, na forumu javno, a pri tome bez dozvole i bez pitanja !!!

Link to comment
Share on other sites

Ajd kada slikate sisteme iz filmova........... :-D

evo jedne iz High Fidelity

http://s5.directuplo...yrydsbl_png.htm

Sansui AU 7900 /7700 nisam uspeo da vidim koji je model jer su vrlo slicni ( trenutno jedna 7700 ka je na restauraciji) i Nakamichi 480 , Marantz 110 tuner i Nad 522 CD player. Ko prepoznaje ostale uredjaje?

http://s7.directuplo...q56l8n7_png.htm

i najvaznije na desnoj strani.............ploce :bacanje

http://s1.directuplo...3vjq6nl_png.htm

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Samo napred, upropastite i ovu temu, poput "ispod poklopca" !!!

Nisam ni primetio da je „ispod poklopca“ „upropašćena“, razumeo sam da je zatvorena kao „duplikat“. Možda da se thread-ovi spoje...?

Link to comment
Share on other sites

Nisam ni primetio da je „ispod poklopca“ „upropašćena“, razumeo sam da je zatvorena kao „duplikat“. Možda da se thread-ovi spoje...?

Naravno da je upropašćena, poÅ¡to su poÄeli da kaÄe slike "unturaÅ¡njosti krÅ¡eva" i da se sprdaju, a zatim i da "ponavljaju" fotke otvorenih Accuphase fm-tunera !!!

Sve to, sasvim sluÄajno i sasvim (ne)namerno...

Link to comment
Share on other sites

Offtopic:

Samo napred, upropastite i ovu temu, poput "ispod poklopca" !!!

Nisam ni primetio da je „ispod poklopca“ „upropašćena“, razumeo sam da je zatvorena kao „duplikat“. Možda da se thread-ovi spoje...?

Upravo tako, Žiko. Lepo sam napisao da je u pitanju duplikat, niko ništa nije upropastio. Em postoji tema za Accuphase, em postoji ova za kačenje ostalih karakondžula. Nisam uspeo da spojim teme, forum odbija saradnju u poslednje vreme, pa sam morao da pribegnem radikalnijim metodama.

Link to comment
Share on other sites

Naravno da je upropašćena, poÅ¡to su poÄeli da kaÄe slike "unturaÅ¡njosti krÅ¡eva" i da se sprdaju, a zatim i da "ponavljaju" fotke otvorenih Accuphase fm-tunera !!!

Sve to, sasvim sluÄajno i sasvim (ne)namerno...

Znajući Bujodraga siguran sam da je hteo da se naÅ¡ali i da nije imao nameru da se "sprda". Ako se tvoj komentar vezan za upropašćavanje teme odnosi na moj post moram da kažem da sam ga postavio u ovoj temi prvenstveno zbog njenog naslova. To pojaÄalo sam imao priliku da sluÅ¡am i taj dogaÄ‘aj smatram jednim od najlepÅ¡ih momenata u hi-fi-u. Ni sam ne volim kada se neko odcepi od teme u velikoj meri ali mislim da to ovde nije bio sluÄaj. Da je tema naslovljena "najlepÅ¡i estetski momenti u hi-fi-ju" možda bi pomalo bio u pravu, mada i o ukusima ne vredi raspravljati. Na kraju krajeva nismo svi u ovim vodama voÄ‘eni estetikom, velikoj većini je na prvom mestu kako neki ureÄ‘aj radi i zvuÄi. Nije zlato sve Å¡to sija. Svaki pokretaÄ teme mora biti spreman na sve moguće reakcije jer je ovo javno mesto. Koliko se razumem, pokretaÄ teme ne polaže nikakvo svojinsko pravo na temu, ali Å¡to se mene tiÄe zaslužuje jednu dozu poÅ¡tovanja ukoliko mu namera nije provokacija.

Link to comment
Share on other sites

@ Rokijana : "Unutrasnjost mrcine od 47 kg.Slika u prilogu: sony.jpg"

Upravo su ovakve dve "mrcine" prodate na nemackom e-bayu pre dan ili dva za najmanje 4.990 eura. Aukcija je prekinuta od strane prodavca jer je verovatno postigao dogovor sa buducim sretnikom koji ce to imati u svom domu. :plakanje

Link to comment
Share on other sites

@ Rokijana : "Unutrasnjost mrcine od 47 kg.Slika u prilogu: sony.jpg"

Upravo su ovakve dve "mrcine" prodate na nemackom e-bayu pre dan ili dva za najmanje 4.990 eura. Aukcija je prekinuta od strane prodavca jer je verovatno postigao dogovor sa buducim sretnikom koji ce to imati u svom domu. :plakanje

Sony ta-nr1... na ebay.de... kad, gde ???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...