Jump to content


Najlepši momenti u Hi-Fi-ju.


alex_ris

Recommended Posts

Ako sam dobro video mislim da su PIEGA, takodje na forumima o seriji kazu da su to ti zvucnici.

PIEGA-speakers.jpg

0027.JPG

pogresan gramofon sam stavio, jeste Sota ali nije Cosmos nego Starnova...

0011.JPG

hires_starnova.jpg

takodje po forumima o seriji kazu da ima Nordost kablove...

A ovo je definitivno sta ima u stanu...

Duevel Bella Luna speakers:

HouseDuevel1.jpg

i Thor amplifier

HOUSE-sml.jpg

ta-2purple.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ovog sistema se dobro secam: EAR ! Izvor je bio gramofon (i EAR CD player koji je tada premijerno prikazan). Ploca je jezivo krckala ali je zvuk bio ... ouuuu ... ja sam se zalepio za stolicu. Muziku je pustao licno Tim de Paraviccini - inace veoma fin i prijatan lik.

Ono sto me je najvise odusevilo jeste bila neka "svezina" u tom zvuku ... otvorenost, dinamika, ... prelepi visoki u stvari ali i jedna odlicna izbalansiranost celog zvuka. TdP definitivno zna da napravi dobar HiFi ...

Link to comment
Share on other sites

Evo jos jednog sistema koji je ostavio dubok utisak na mene: premijera Crystal Cable zvucnika pod nazivom: Arabesque. Zvucnici su napravljeni od stakla (sa Raal visokotoncima) a pokretali su ih VTL mono blokovi. Svo ozicenje, interconnect kablovi kao i strujni kablovi su bili Crystal Cable. Jedino su zvucnicki kablovi bili Siltech.

Ovo je sviralo izuzetno ...

post-8717-0-93924900-1298798297_thumb.jp

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...