Jump to content


Najlepši momenti u Hi-Fi-ju.


alex_ris

Recommended Posts

Pored slika trebao bi biti ako ne neki komentar,a ono barem sta je na njima.Ima nas neukih :smile: Mislim jes'  tema vise za parenje ociju i mastu,al bar da znamo sta sanjamo.

...btw.

-Znate li sta je najgora nocna mora audiofila?

-Sanja sebe kako je umro i zena mu rasprodaje na oglas sav njegov hifi po cenama koje joj je on prijavio kad ih je kupovao   :ruganje

Link to comment
Share on other sites

Pored slika trebao bi biti ako ne neki komentar,a ono barem sta je na njima.Ima nas neukih :smile: Mislim jes'  tema vise za parenje ociju i mastu,al bar da znamo sta sanjamo.

...btw.

-Znate li sta je najgora nocna mora audiofila?

-Sanja sebe kako je umro i zena mu rasprodaje na oglas sav njegov hifi po cenama koje joj je on prijavio kad ih je kupovao   :ruganje

Ubuduće stavim opis,iako Äisto sumljam da bi si ikad mogao priuÅ¡tit bilo Å¡ta sa ovih slika,jedino da stavim stan pod hipoteku,nije loÅ¡e sanjat...

A i sa ovim drugim se slažem u potpunosti,iako moja ne prigovara previÅ¡e,veÄ se pomirila sa time,Äak me tu i tamo iznenadi sa kakvim cd-om,a možda bi bilo dobro sastavit popis i napisat joj cijene ako jednom nedaj bože doÄ‘e do toga...

Link to comment
Share on other sites

What costs $600,000 the pair, takes 18 month months to build, weighs 1000 pounds per side, must be driven by ten amps, employs an active DSP-controlled crossover, uses six ALE compression drivers and four custom-made midbass and bass drivers, has trapezoidal and spherical horns CNC-milled out of aircraft-grade aluminum, and sounded downright awful at Munich High End

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...