Jump to content


David i Golijat


Silver Surfer

Recommended Posts

.ceo dan se trudim ne bi li naso manu Expo-u i ne uspevam!

Expo(3010)+Dyno(C1/72/1.4) pase i prema ovdasnjim izjavama lokalnih dynomana koji od muke nekad ne znaju sta da rade vec,da li da kace na njih MAC,Korsun V8,TACT,EC,NuForce,AudioNet SAM i sl... :cheers

+ skoro 99% ako odes do ovdasnjeg Expo dealera slucajno na prezentaciju,u radnji ce da kaci na Expo,Dyno kutije sa Nordost kablovima B)

Link to comment
Share on other sites

Dynaudio 1.8... svira odlicno ali za razliku od JBL-a, fale mu detalji, rezolucija bassa (eto, upropasti ga), doduse, mrzi me da isprobavam kablove itd...

Expo ga vozi normalno, ne osecaju se poteskoce na vecim snagama, bass dosta izrazen (dosta je blizu coska)... jedina zamerka, malo je taman, ocekivao sam da je leprsaviji ali to je utisak u prvih sat vremena...

U poredjenju sa JBL-om, hm.. nisu mi nesto za poredjenje ali mi je JBL neuporedivo bolji... JBL je nekako pun adrenalina!!! :bacanje

Roksan je interesantan na svoj nacin, mislim da mu pasuju ostre kutije... dosta je mekan.. ima interesantan potenciometar, analogni ali pojacava kao da je digitalan?

A danas stize jos jedna interesantna sprava koja ce verovatno dobro da se uklopi sa JBL-om... samo da ne zasmeta 2x60W..

@Prophet

postolja su uradjena sa indenticnim furnirom kao na JBL-u, voskaren i spreda crna mat boja + punjeni kvarcnim peskom.

JBL je glasniji i kao sto sam vec napisao... kao da poredis fotografiju od 20 Mpx i 5 Mpx u korist JBL-a.... sa rezervom da Dynaudio treba da se usvira, probaju neki drugi kablovi... itd.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...