Jump to content


Šta za Heavy Metal zvuk?


Nino

Recommended Posts

Iskreno, nikada nisam narocito voleo da slusam HM.

Medjutim, moj klinac izmedju ostalog rock-a (ukljucujuci punk, hard rock...) slusa najvise HM i to pre svega Black Sabbath, Metallicu, GNR, Motorhead...

 

 

Ljubi ga cika Sima!  :thumbsup2

Ako treba da se pomogne oko popunjavanja muzicke baze bice mi zadovoljstvo! ;)

Link to comment
Share on other sites

Ljubi ga cika Sima!  :thumbsup2

Ako treba da se pomogne oko popunjavanja muzicke baze bice mi zadovoljstvo! ;)

 

Kao sto si mogao da zakljucis iz prethodne recenice PUNK je deo mog uticaja :smile:.

Imao sam (mozda jos uvek imam negde u podrumu) prilicno lepu punk kolekciju... ali je sve na kasetama. 

Mozda bolje da ne duzimo o punku na ovoj temi da ne razbesnimo tvrdokorne metalce :smile:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

Bilo koje posteno napravljeno pojacalo, koje odgovara zvucnicima,svirat ce heavy metal kao sto svira i i ostale vrste muzike.Slusam dosta metal  u svim zanrovima i nisam primjetio da nesto svira bolje a nesto losije.Ukoliko sistem ima nedostatke (rezolucija,dinamika..) oni ce biti vidljivi nevezano za vrstu muzike.

Link to comment
Share on other sites

 Ja sam vec pisao na pocetku ove teme, pre vise godina. U sustini, dosta toga radi kako valja... ja pretpostavljam da je u pitanju preporuka za male novce, samo je pitanje koliko para i kolika soba, kao i sta sve treba (izvor, koji? treba li i izvor?)

 Ja bi samo izbegavao bilo sta starije od 15 godina, tj. bilo sta iz proslog veka. Ne mislim da je to dobra kupovina za bilo koga ko nije raspolozen da ulozi brdo para i vremena u sredjivanje toga, jednostavno pojacalo i zvucnici iz 80-tih i 90-tih su tad mozda i bili jako dobri, ali sad su ili popravljani ili im treba obnavljanje. U svakom slucaju je lutrija....

Link to comment
Share on other sites

  • Willi Studer changed the title to Šta za Heavy Metal zvuk?
13 sati ranije, nkrgovic said:

@džonibigud : Uz mogucnost da me za ovo @sondek "izbaci iz sekte", meni je taj GyroDec uvek bio prelep....

 Doduse, ja sam sa 17 godina vadio licnu kartu, da se uclanim u jedini video klub u gradu koji je imao "paklenu pomorandzu". Knjigu sam vec, kao svaki dobar maljcik, procitao par puta... iz biblioteke, naravno. :)

 

Na tom akvarijum u filmu  se slušao Betoven a ne hm. 

Link to comment
Share on other sites

2 sati ranije, nkrgovic said:

 Koji se ne proizvodi vec 30 godina, polovan kosta k'o bubreg.... ;)

 Ali GyroDec lepo izgleda, slican je fazon, vizuelno "lici", ista je kuca.... Jednostavno mi je lep. Vizuelno pre svega.

E tako je to kad se gledaju piratske kopije iz videokluba pa se detalji ne razaznaju. :D

Delim misljenje po pitanju dizajna. Izbor boja mi je katastrofa.

Radio se GyroSeduction ali u samo 99 primeraka. Izgleda bas kako ja volim. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...