Jump to content


Broj korisnika Mogami interkonekt kabla


trotter

  

184 members have voted

  1. 1.

    • Da, na jednom mestu u sistemu
    • Da, na viÅ¡e mesta u sistemu
    • Ne koristim Mogami IC


Recommended Posts

darko xvala na odgovoru..ja strucnjak :) vec mesec dana drzim interkonekt naopacke ukljucen....pozz

Nije preporuÄljivo interkonekte držati duže vreme ukljuÄenim.

posle mesec dana slusanja mogami interkonekta greskom naopacke stavljenog,danas sam ga stavio kako treba i ceo dan pokusavam da cujem razliku u zvuku ali necijem je :blah poz

PriliÄno je hladno ovih dana i atomi su slabo pokretni - daj im vremena da zauzmu svoja mesta u kristalnoj reÅ¡etki.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Sta je bolje od ova dva kabla.Trebalo bi da sluzi kao interkonekt,predpojacalo -aktivne kutije.

http://alcpro.com/pr...manufacturer=20

MOGAMI 2549...ili MOGAMI 2552...

Ako su aktivni zvucnici u pitanju, onda 2552! :order I ako ti pretpojacalo ili kutije podrzavaju XLR vezi, uzmi i te Noitrik konektore, oblicno su odradjeni, znatno bolje od onih 6mm bananica..

Skoro sam kupovao kablove za Krk Rokit-e i dobio sam preporuke pretezno bas za taj Mogami 2552.. Ovaj 2549 koristi veliki broj Forumasa, ali kao klasicnu interkonekt vezu..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Da ne pokrećem novu temu,samo jedno pitanje:

Da li je neko imao problema sa Mogami ic kablom?Zapravo se Äuje kao da je loÅ¡a veza u pitanju,mada sam skidao konektore i lemovi deluju dobri.Istina,nisam premerio unimerom,a joÅ¡ zanimljivije je da sve radi nedeljama dobro i onda se javi,niÄim izazvano krÄanje i to uvek na jednom kablu.Sa drugim kablovima nemam nikakvih problema.

Da li je moguće da su sami konektori u promeru nešto tanji od standarda,pa gubi kontakt na samom ulazu?

Ako je negde već pisano o ovom problemu,ja se izvinjavam na dupliranju.

Link to comment
Share on other sites

Koliko vidim mogami kabal je trožilni znaÄi može se primeniti kao VDHul D 102 za balansiranu i nebalansiranu vezu .

Za nebalansiranu vezu svira kao gore pomenuti VDHul !?

U balansiranoj vezi može još i da prođe. ?

ZvuÄniÄki kabal u principu nije loÅ¡ ali je dosta skup OFC 6N verovatno,mislim da neÅ¡to dodaje u basu ?

Nisam sluÅ¡ao pa ne mogu taÄno reći kako se ponaÅ¡a u hifi sistemu..

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...