Jump to content


Hi-Files 38 u prodaji od ponedeljka 1. novembra


Ljuba

Recommended Posts

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

nisam kupovao nikad domace hi fi magazine. Kupio sam pre neki dan what hi fi nas, ali sta znam nisam bas oduesvljen. Jel hi files bolji?

Sve sto je na testu bilo, u what hi fi, prvo nema nikave podatke o samom uredjaju, sem dal im se svidja ili ne, vise potrose prostora da pronadju slicne uredjaje istog cenovnog ranga, nego da nam daju malo vise ifnormacija.

Znam imam net, ali ipak na testu na primer bude zvucnik, Evo prosli put Monitor Audio BX2. Ok cena je data, ocena, izgled, test je jos prosao uz eminema....Stasno. Zar ne treba test da bude sa nekim audiofilksim izdanjem, gde je vrhunska produkcija, a ne neko djubre od digitalne produkcije?

Ja nisam nista saznao iz teksta sto su napisali o zvucniku sem da je lep, da dobro svira za pare kooliko kosta?

To nije bas odgovor koji bi me zaintrigirao da uopste pozelim da cujem tu kutiju.

Ali dosta kriticizma. Nadam se da cu sledecih 350din pametnije da potrosim. :D

Link to comment
Share on other sites

Hm.

Pitam se zaÅ¡to je obrisana moja "kritika" kritiÄareve kritike kao i reÄi dobrodoÅ¡lice ali ne i budalaÅ¡tina o mirisima.

Da li moderatori Äitaju postove koje briÅ¡u(indikacije da to nije sluÄaj nalazim u temi "Kakav Oglas") i da li je sve u redu sa njihovim smislom za humor?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Једна мала ÑугеÑтија. ПретпоÑтављам да Ñе из неких маркетиншких разлога на чаÑопиÑу не штампа датум(меÑец)издавања, већ Ñамо број издања.

МиÑлим да би нама, читаоцима - кориÑницима било много лакше да Ñе Ñнађемо у потрази за неким Ñтарим чланцима када би на Ñваком издању био датум његовог излаÑка, него да гледајући на број актуелног издања рачунамо уназад, у потрази за нечим што је раније одштампано.

Поздрав,

ТИÐ

Link to comment
Share on other sites

Zahvaljujuci reklami u casopisu Connect- videh najavu grupnog testa cd plejera u novom broju(39) : Yamaha cds-700,Arcam cd-17,Pioneer pd-d 6,Creek Evolution 2 i Nad c-565 BEE.A u broju 38 su najavljeni za broj 39 zvucnici Dynaudio Confidence C-4(glamurozni model sa jesenjeg sajma) i Kef Q-500,tu si risiver i cd Yamaha rs-500 i cd-s 300.Naravno bice tu jos jako zanimljivih testova(po najavi u reklami u Connect-u trebalo bi jos najmanje 6- 7).Onda bice tu intervju sa osnivacem kompanije Gryphon i izvestaj sa jesenjeg Hi-Files sajmathumbsup2.gif.Sve u svemu sjajan novi broj po najavi,jedva cekam da se pojavi u prodaji.Ipak pravu i kompletnu najavu ocekujte od Ljubethumbsup2.gifcheers.gif.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...