Jump to content


"One more man gone" - In Memoriam


ras

Recommended Posts

Kako se zvala ona TV serija emisija u kojima su gostovali naÅ¡i i strani džezeri a koju je nespretno vodio onaj lik Å¡to uvek komentariÅ¡e džez deÅ¡avanja kod nas. Uglavnom sam ignorisao te emisije jer je taj voditelj davio gosta, ali, Äini mi se da je snimio jednu i s Lalom KovaÄevim.

Ako neko ima tu emisiju......

Voja Pantic. ;-)

O, "falatibože" da je i to neko rekao.

Naravno da davi, kada je profan.

Znamo ga još od "Jugoslovena".

Pojasni (za neupućene).

Link to comment
Share on other sites

Mozda je glupo i mozda nije za ovaj forum,ali sam imao zelju da negde pomenem coveka koji je bio moj dugogodisnji kucni prijatelj i kolega kao i strastveni audiofil i ljubitelj dobrog zvuka.

U pitanju je Vladimir Radojicic-Vlada,rodjen u Beogradu u ul.Tadeusa Koscuskog 1953 god.

Retki su ljudi kao sto je on,i na zalost izgubio sam jednog pravog prijatelja i druga,sto je danas pravo bogatstvo imati takvog coveka za prijatelja.

Trazio je da kada umre jednog dana,ne tugujemo okolo,vec da sa njegovim sinom slusamo njegove omiljene numere na njegovom omiljenom i negovanom sistemu koji je toliko voleo,da je znao satima samo da ga posmatra

Danas je sahranjen na groblju Orlovaca.

Ja se unapred izvinjavam ako je ovaj poist neprimeren,ali sam dosta deprimiran i sada mi se cini da nije losa ideja.

Edit Paja: "spojeno" sa temom "One more man gone" & dopunjen naslov

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Za nju mi nikad nece biti jasno,zasto.Iz dobre i imucne porodice zavrsila muzicku akademiju,svirala klavir,

i da zavrsi u garazi u Resniku sa jednim lezajom 2 stolice i jednim resoom.Strasno i zalosno!

Meni je sve jasno, ja Magi jako volim i meni dosta. Nije ona bila sa ovog sveta. Danas se sluša EKV.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bez namere da kazem nesto lose ali sta ti tu nije jasno?

Bas tako. Koliko god to brutalno zvucalo bez narkotika ne bi bilo mnogo velikih bendova na svetu, odnosno njihove muzike, a nikome od njih nije manjkalo para. Pink Floyd, Led Zeppelin, Cream, Nirvana, Alice In Chains...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...