Jump to content


"One more man gone" - In Memoriam


ras

Recommended Posts

1 sat ranije, Solderer said:

Црна Кавин сусед и идол,

Dudek.png

Hvala na usporedbi . Pravednik i naivac i govorio je čudnim jezikom . Obzirom da si me nazvao susjedom neznam koji si - Presvetli ili Franc Cinober . No nema potrebe za tapšanjem po leđima proči će i ovo . Ionako se ništa značajno ne dešava pa malo visokointelektualnih rasprava nije na odmet da forum preko ljeta ne zamre . Ne znam što si se na mene namjerio ?  ipak je ovo hi fi forum - o glazbi i opremi nakojoj ju slušamo i ak se navedu   osnovni "akordi" kojima se svira osnova  roka i narodnjaka  mal mi je čudno jer moramo razmišljati apstraktno , a ne KAKO PIŠE.  Sad neču napisati ispričavam se nego oprosti što sam Ti ( nek ti bude)  oduzeo slobodo vrijeme . Aj da budemo dobri susjedi , a ne ko ovi iz Gruntovčana ? :)

Link to comment
Share on other sites

3 minuta ranije, perodeformero said:

Jbt postaješ prenaporan sa svojim kvazipatriotizmom na mestu koje nije primereno.Otvori neku drugu temu, pa tamo vunovlačari dokle hoćeš.Ova tema je namenjena odavanju počasti preminulim muzičarima i ljudima vezanih za muziku.

Шта ти овде изиграваш? Није то никакав квазипатриотизам јер ти незнаш шта то значи. Изиграваш неког опуштеног лика '' грађанина света'' . Покушај на њиховим сајтовима да се овако клибериш као што он ради, па да те видим прави патриото . За разлику од тебе они себе и свој језик цене и поштују.

Link to comment
Share on other sites

3 minuta ranije, Solderer said:

Шта ти овде изиграваш? Није то никакав квазипатриотизам јер ти незнаш шта то значи. Изиграваш неког опуштеног лика '' грађанина света'' . Покушај на њиховим сајтовима да се овако клибериш као што он ради, па да те видим прави патриото . За разлику од тебе они себе и свој језик цене и поштују.

I tebe i tvoj ? . Kako te čitam ako ne poštivam tvoj jezik i pismo ?  Ajde dečko  malo oladi .  nemogu stavit smješka jer si puka . NHF al .... 

Link to comment
Share on other sites

Шта ти овде изиграваш? Није то никакав квазипатриотизам јер ти незнаш шта то значи. Изиграваш неког опуштеног лика '' грађанина света'' . Покушај на њиховим сајтовима да се овако клибериш као што он ради, па да те видим прави патриото . За разлику од тебе они себе и свој језик цене и поштују.

Postaješ bezobrazan, ne učitavaj meni svoje paranoje i projekcije.Ne znam samo šta ti glumiš ovde i sa kojim pravom razjebavaš svaku temu u kojoj se pojaviš, pa čak i svoju.Usput poradi malo na pismenosti, pisanje ćirilicom ne uključuje i poznavanje pravopisa.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Jerotić je OK, imao je žilav um što nije česta pojava. Umeo je da temeljno pristupi temi svidjala mu se ili ne.

OK,   RIP  za njega.

Ali što mešati inteligentne ljude s mantijašima kao što je tunjavi patrijath pavle? 

Al' OK, ovi naši moderatori ne dozvoljavaju rasprave o religiji i slične gluposti.

Evo RIP i za Pavla.

 

Svima vam veselo bilo.

Ostavite mrtvake mrtvacima, oni su sad samo lešine, kao džakovi cementa.

Brinite o živima.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
On 9/7/2018 at 5:13 PM, Bujodrag said:

Jerotić je OK, imao je žilav um što nije česta pojava. Umeo je da temeljno pristupi temi svidjala mu se ili ne.

OK,   RIP  za njega.

Ali što mešati inteligentne ljude s mantijašima kao što je tunjavi patrijath pavle

Al' OK, ovi naši moderatori ne dozvoljavaju rasprave o religiji i slične gluposti.

Evo RIP i za Pavla.

 

Svima vam veselo bilo.

Ostavite mrtvake mrtvacima, oni su sad samo lešine, kao džakovi cementa.

Brinite o živima.

 

Nije ni mesto ni vreme, samo malo da odgovorim ,  kada sam god slusao patrijarha Pavla, dozivljavao sam ga kao sveca, unosio je mir i spokoj duse, na mene je tako delovao, a sto se tice ostalih mantijasa tu bujo delimo isti stav.

Patrijarh Pavle je  ipak nesto posebno.

Link to comment
Share on other sites

2 sati ranije, sunface said:

Nije ni mesto ni vreme, samo malo da odgovorim ,  kada sam god slusao patrijarha Pavla, dozivljavao sam ga kao sveca, unosio je mir i spokoj duse, na mene je tako delovao, a sto se tice ostalih mantijasa tu bujo delimo isti stav.

Patrijarh Pavle je  ipak nesto posebno.

Apsolutno.

 

Link to comment
Share on other sites

Jerotić je OK, imao je žilav um što nije česta pojava. Umeo je da temeljno pristupi temi svidjala mu se ili ne.
OK,   RIP  za njega.
Ali što mešati inteligentne ljude s mantijašima kao što je tunjavi patrijath pavle? 
Al' OK, ovi naši moderatori ne dozvoljavaju rasprave o religiji i slične gluposti.
Evo RIP i za Pavla.
 
Svima vam veselo bilo.
Ostavite mrtvake mrtvacima, oni su sad samo lešine, kao džakovi cementa.
Brinite o živima.
 
Jerotić je bio moj profesor na Bogoslovskom fakultetu, tako da uopšte nije bio daleko od tih neinteligentnih mantijaša. Valjda pored sve svoje inteligencije nije umeo da bira društvo :)

Poslato sa AGS-W09 uz pomoć Tapatoka

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...