Jump to content


"One more man gone" - In Memoriam


ras

Recommended Posts

Unikatan vokal. Nisu mi nikad ležale njegove pesme, ali nisi ni morao da ga aktivno slušaš da bu znao ko je Masimo i prepoznavao ga u sekundi. Pre par godina je bilo David Bowie veče gde je Masimo pevao zajedno sa Giftom. I Joca Ajkula je ok pevao, ali kad je Masimo izašao na scenu… Između pesama nam je pričao kako se ložio na Bouvija još kao student, i nekako je i mogla da se vidi ta inspiracija. To veče nam je Bouvi bio bliži nego ikad. RIP.

Link to comment
Share on other sites

Jedan od retkih je bio iz tog vremena koji se nije zaglavio u tim proslim  vremenima i muzicki je sa godinama samo znacajno napredovao. Preuredjeni  aranzmani su na koncertu tako dobro i sveze zvucali da ni najmanje nisam pozalio kad me je zena odvela na njegov koncert...a pomislio par hitica iz '80-tih.

Link to comment
Share on other sites

Obojica smo odrasli uz njegovu muziku.

8 minuta ranije, sondek said:

Jedan od retkih je bio iz tog vremena koji se nije zaglavio u tim proslim  vremenima i muzicki je sa godinama samo znacajno napredovao. Preuredjeni  aranzmani su na koncertu tako dobro i sveze zvucali da ni najmanje nisam pozalio kad me je zena odvela na njegov koncert...a pomislio par hitica iz '80-tih.

Eto. Bas sam jutros, pustio njegove  pesme, fenomenalne. Doduse, i ranije sam slusao.

Link to comment
Share on other sites

Napustio nas i Vialli. Jedini igrac kojeg sam video da daje gol glavom udarajuci loptu dok je ista na zemlji. Gledao sam ga na utakmici sa Zvezdom u Sofiji. Dao je gol. Dao je i Sinisa. A sudbina je htela da taj gol kao i gol protiv Bajerna Sinisa postigne na strani gde sam sedeo. Bilo je lepo videti ponovo na okupu Vialija, Mancinija i Lombarda kako sa klupe predvode Italiju na pohodu ka tituli 2021.

Link to comment
Share on other sites

2 sati ranije, prophet said:

Napustio nas i Vialli. Jedini igrac kojeg sam video da daje gol glavom udarajuci loptu dok je ista na zemlji. Gledao sam ga na utakmici sa Zvezdom u Sofiji. Dao je gol. Dao je i Sinisa. A sudbina je htela da taj gol kao i gol protiv Bajerna Sinisa postigne na strani gde sam sedeo. Bilo je lepo videti ponovo na okupu Vialija, Mancinija i Lombarda kako sa klupe predvode Italiju na pohodu ka tituli 2021.
 

Bili smo na istoj strani u Sofiji. Razvalio nas je tada tandem Mančini - Vijali.

Tužna vest :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...