Jump to content


"One more man gone" - In Memoriam


ras

Recommended Posts

Veliko ime u istoriji dzeza.Slusao sam ga uzivo u razlicitim sastavima,od dueta sa Gary Burtonom do jazz rock izdanja uz elektric band i uz Al di Meolu i Stanley Clarka u RTF ...uvek sjajan,sa posebnom harizmom koja potpuno osvoji i podigne na noge publiku kao da nisi na jazz vec rock koncertu...Koncerti koji se pamte za ceo zivot.Počivaj u miru veliki čoveče.

@delija za jazzere je 80 jako malo.Dosta sam ih na sceni viđao sa 90 i vise,a sa 80 i nekom najnormalnija pojava. 

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, safet said:

ne znam dali ova tema uključuje i naše članove na forumu jer kako sam saznao da je preminuo VIDA ALEKSANDAR iz bačke topole zvani aco sa nikom električne lokomotive posle malo duže bolesti!!c neka mu je laka crna zemlja i R.I.P

Pisao je na forumu pre dve nedelje :(

Bas mi je zao :(

Ako je tacan datum rodjenja u profilu, bas mlad covek :( Tuga :(

Link to comment
Share on other sites

...Laku noć dame i gospodo.
Eto, i ova predstava je završena.
Nadam se da ste uživali u njoj.
Bilo je zadovoljstvo glupirati se za vas sve ove godine.
Nadam se da ćemo se još videti, ponovo sresti u nekom drugom gradu,
na nekoj drugoj predstavi,
u nekom drugom cirkusu...

 

Link to comment
Share on other sites

Uh....nisam očekivao, iako sam čuo da je na infektivnoj.

Ode jedan od najvećih pesnika sa ovih prostora, jer po meni je on bio prvo pesnik, a tek onda muzičar. Nisam ga mnogo slušao, ali ipak smatram da stoji rame uz rame sa Arsenom i da su svaki na svoj način udarili poseban pečat na ovim prostorima.

Neka mu je večna slava, pamtiće se on još dugo na ovim prostorima.

Link to comment
Share on other sites

2 sati ranije, R_R said:

Uh....nisam očekivao, iako sam čuo da je na infektivnoj.

Ode jedan od najvećih pesnika sa ovih prostora, jer po meni je on bio prvo pesnik, a tek onda muzičar. Nisam ga mnogo slušao, ali ipak smatram da stoji rame uz rame sa Arsenom i da su svaki na svoj način udarili poseban pečat na ovim prostorima.

Neka mu je večna slava, pamtiće se on još dugo na ovim prostorima.

Jeste ostavio pečat. Ja sam bio jedan od njegovih velikih obožavatelja. Na moju žalost pokopao me je sa nekim njegovim izjvama. Slično kao Bora Čorba. Odrastao sam uz njegove pesme. Za kraj i da se oprostimo kao ljudi 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...