Jump to content


"One more man gone" - In Memoriam


ras

Recommended Posts

8 sati ranije, prophet said:

Mislim da ovo prelazi granicu dobrog ukusa.

Mislim da si samo pogrešno razumeo moje reči.

Ovaj naš hobi u velikoj većini pripada uglavnom nama matorcima. Nije lepo, al' je tako. A nama nije ostalo baš puno vremena da, nešto od onog što znamo, kažemo u kameru.  Šćepini zapisi ostaju za istoriju. Neko će ih možda kad tad pogledati.

Šta bismo danas dali da možemo da vidimo takve dokumentarne snimke Bradača, Jeličića, Nestorovića, Vukušića, .... , itd, itd?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 23.2.2020. at 12:30, Филип said:

Ode i Zoran Modli.

Danas smo ispratili Zorana...

Eh kad se setim...

https://www.modli.rs/zair/zair2004/Zair213.html

...zatim telefonski razgovor sa Ljubišom Miodragovićem, glavnim i odgovornim časopisa "Hi-Files", koji je uspeo da izgura i drugi broj ovog jedinstvenog magazina posvećenog hi-fi zvuku i kućnim bioskopima...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jazz legenda MCCoy Tyner nas je napustio. Clan nekih od najvaznijih jazz bendova koji su bukvalno stvarali istoriju jazz muzike.Imao sam srecu da ga cujem uzivo.Bio je vec star,i bolestan.Doveli su ga pod ruku do klavira i odsvirao je kao u najboljim godinama.Imao sam osecaj da mu zivot pocinje i staje kad i muzika.

R.I.P

https://downbeat.com/news/detail/in-memoriam-mccoy-tyner?fbclid=IwAR2QnXpbmWybKvqs-R4WMTYJBQE79qTKedP1fKCl6jIfNxcwvbU5vINCR0c

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...