Jump to content


"One more man gone" - In Memoriam


ras

Recommended Posts

23 sati ranije, Engine said:

Interesantno kod njega što je bio botaničar, naizgleda dosadna nauka, ali putem biljki je pričao o zanimljivim stvarima- kretanju kontinenata, ledenim dobima, vulkanima, postanku zemlje, genijalno!

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 

Čovek je gajio strast prema onome što je radio, a što je prenosio na gledaoce.

Zato ga i pominjemo ovde. Meni su on i Bajford obeležili detinjstvo i od njih sam naučio jako mnogo.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
8 sati ranije, srdjan_c said:

Odavno me ovako nije drmnula smrt nekoga koga nisam poznavao, a opet, neizmerno poštovao zbog onoga što je uradio, zbog načina na koji je to postigao i zbog toga šta je govorio.

Neka počiva u miru, zaboravljen sigurno neće biti.

Slazem se sa tobom, od reci do reci. Vrhunski kosarkas.

Nek pociva u miru sa kcerkom.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pokoj im dusi. Nisam znao i bas mi je zao sto to cujem. Skoro sam gledao njihove snimke na youtube, a ponovo odgledao gostovanje gospodina Dabica kod Scepe u emisiji. Ko nije gledao ima moju preporuku. Meni je ta i najdraza u celom ciklusu uz jos par ljudi koje poznajem. Imali su lepu filozofiju, lepo su to pretocili u delo i postigli lep uspeh. Imalo se puno toga nauciti od njih.

Link to comment
Share on other sites

On 10.2.2020. at 17:34, prophet said:

Pokoj im dusi. Nisam znao i bas mi je zao sto to cujem. Skoro sam gledao njihove snimke na youtube, a ponovo odgledao gostovanje gospodina Dabica kod Scepe u emisiji. Ko nije gledao ima moju preporuku. Meni je ta i najdraza u celom ciklusu uz jos par ljudi koje poznajem. Imali su lepu filozofiju, lepo su to pretocili u delo i postigli lep uspeh. Imalo se puno toga nauciti od njih.

Mislim da će vremenom značaj Šćepinih emisija rasti sve više.

Link to comment
Share on other sites

On 10.2.2020. at 16:19, zflazar said:

Laka mu zemlja. Teresonic je bio jedan od High End brendova ove zemlje.

Nadam se da će njegovi zvučnici još godinama čuvati ime gospodina Dabića od zaborava.

Velikan u svakom pogledu, skroman, uman, prijatelj, Gospodin,...čast je bilo poznavati ga, oplemenio mi je život, nek počiva pravedno.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...