Jump to content


Šta se sluša ?


den!s

Recommended Posts

Znam da sam priliÄno usamljen u miÅ¡ljenju da su The Black Keys uprskali stvar s albumima nakon 2004. godine. 

Ali, ovogodiÅ¡nji mi se svideo toliko da sam ga morao imati i na ploÄi. ZvuÄe opuÅ¡teno, a muzika teÄe lako, bez grÄa. 

 

The Black Keys - Turn Blue (2014)

 

mmbfqd.jpg

 

Uuu, odlicne prve tri stvari, stvarno dobar album.

 

 

ZoranZu, takodje odlican predlog!

:thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

Da ispravim malu nepravdu ovde

 

http://www.hi-files.com/forum/index.php?/topic/179-%C5%A0ta-se-slu%C5%A1a/page-626#entry547281

 

album fantastiÄno zvuÄi. Malo sabiram utiske pred kraj godine i ponovo sam sluÅ¡ao favorite. Ovo je jedan od albuma kome ću se vraćati dok sam živ, rekao bih. Udari li me grom iz vedra neba i jednog dana kupim gramofon ovo će biti ploÄa (dupla) koju ću sigurno da kupim. Apsolutno sjajna svirka.

 

Ako neko zna nešto više o ritam gitaristi (da li ima neki solo projekat, neke skrivene snimke, bilo šta), molio bih da mi dojavi. Čovek je Eric "King" Zapata.

Link to comment
Share on other sites

Današnji ulov, kapitalac.

 

post-10102-0-94846400-1419966167_thumb.j

 

Ben Caplan & The Casual Smokers - In the Time of the Great Remembering

 

 

 

post-10102-0-26169400-1419966251_thumb.j

 

Misia - Delikatessen Cafe Concerto

 

Za oba, od 1-5, debela Äetvorka. Za Peradeformera, Violenta, Kaisera, Digitala, Rasa, ... Nadam se da će da vam se svidi makar jedan od ova dva.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...